Pred 23-timi rokmi sa narodili prvé sedmorčatá, pozrite sa ako vyzerajú dnes!

Dvojčatá  vídavame pomerne často. Trojčatá už sú výnimkou, ale stále je to v poriadku. Predstavte si však, že by sa vám narodili sedmorčata.

Predstaviť si to ani nejde, pretože to musí byť niečo celkom zvláštne a nečakané.

Ak rodina nie je finančne dostatočne zabezpečená a nežije v úplnej pohode a veľkom dome, je takmer nemožné túto situáciu zvládnuť….

Sedemnásobné prekvapenie

Sú sedmerčata prekvapením? Určite sú a veľkým. Teraz deti, ktoré pred mnohými rokmi šokovali celý svet majú 23 rokov.

Potrat odmietli

Pre Kennyho a Bobbie, bola správa, že sa im narodí sedmerčata naozaj veľkým šokom. Rozhodne na taký počet neboli pripravení, ale rozhodli sa, že všetky deti chcú.

Poskytnú im lásku, bezpečie, domov a všetku starostlivosť a podporu, ktorú budú deti potrebovať. Samozrejme bez rozdielu. Lekári im síce navrhli potrat niekoľkých detí, ale rodičia boli presvedčení, že deti sú darom od boha, a preto si ich nechali.

Dar od Boha

Ich rozhodnutie tak nadobudlo na sile a behom pár mesiacov sa im narodilo nádherných 7 detí. Bobbie z toho bola veľmi unavená, ale zvládla to na výbornú. Stala sa z nej hrdá mamička sedmorčat, ktoré nemá nikto na svete. Začiatky však neboli vôbec jednoduché, ale to rodičom nevadilo.

Vychutnávali si každý okamih a sledovali, ako ich deti rastú, chodia, rozprávajú, dosahujú prvých úspechov, zlomených sŕdc a zážitkov. Rovnako tak ale museli riešiť sedemkrát viac plienok, kŕmenie, sĺz šťastia a smútku. Celé to zvládli a za to im patrí obrovská úcta. Dnes majú deti 23 rokov a sú to naozaj nádherní ľudia, ktorí prejavujú lásku k rodičom, sebe i životu.

Krásna rodinka, čo myslíte?

Čo by ste robili v podobnej situácií? 🙂

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: podaj.to