Pred viac ako osemnástimi rokmi si 17-ročný mladík vzal túto 51-ročnú ženu. Pozrite, ako žijú dnes!

Linde bolo 51 rokov. Bola matkou dvoch detí. Vtedy sa zoznámila s mladíkom Jayom Barhamemom, ktorému bolo sedemnásť.

Žena už bola rozvedená a túžila po novej láske. Zoznámili sa v r. 2000.

Zistili, že toho majú veľa spoločného. Po roku sa vzali. Ich manželstvo trvá už osemnásť rokov.

Verný pár

Ako vidíte, je medzi nimi veľký vekový rozdiel. Zaiskrilo to medzi nimi, keď bola Linda inštruktorkou v autoškole a učila mladého Jaye riadiť.

Ich vzťah samozrejme šokoval ich priateľov a rodinu. Napriek tomu ich láska prežila. Jayovi je teraz 36 a Linde 69. Hoci už uplynulo veľa času, pár tvrdí, že ich city nevyhasli. Dokonca sa vraj milujú ešte viac.

Ako začal ich nádherný vzťah? Ukázalo sa, že Jay a Linda majú radi rovnakú hudbu. Keď sa Jay pod dozorom Lindy učil riadiť auto a v rádiu začala hrať obľúbená pieseň oboch, mimovoľne sa pobozkali.

Jay už skôr chodil s dievčatami, ale prvý bozk s Lindou na neho urobil tak silný dojem, že sa z toho niekoľko dní spamätával. Pozval svoju budúcu manželku na prvé rande. Linda mala obavy, pretože Jay bol rovnako starý ako Simon, jej syn.

Okrem toho tiež vychovávala trinásťročnú dcéru. Matkin vzťah deti šokoval, ale rešpektovali jej rozhodnutie. Chceli, aby bola šťastná.

Jayova nová partnerka bola o desať rokov staršia ako jeho rodičia. Mysleli si, že to Jaye za chvíľu prejde. Pár im však dokázal, že sa mýlili. Linda a Jay sa vzali v piatok 13.

Spoločný život

Pár spolu dobre vychádzal, a dokonca založili vlastnú firmu. Začal prevádzkovať pekárňu a malú kaviareň. V r. 2014 musel Jay čeliť ťažkej situácii, zomrela mu matka. Ich vzťah to našťastie nepoznamenalo. Linda mu bola oporou.

Je to tvoja manželka alebo matka?

Cudzí ľudia si často neodpustia komentár, že Linda vyzerá ako Jayova matka, a nie ako manželka. Pár si z toho však nič nerobí. Cez všetky problémy sa miluje.

Čo je kľúčom k šťastnému vzťahu?

Jay nechcel byť otcom, aj keď Linda v začiatkoch ich vzťahu ešte mohla mať deti. Muž si myslí, že je sám večným dieťaťom. Prejavuje však iniciatívu a ochotne pomáha vychovávať manželkinej vnúčatá. Najstaršiemu je osemnásť rokov a najmladšiemu štyri týždne.

Jay sa snaží nemyslieť na to, že Linda raz odíde. Užíva si každý spoločne strávený deň. Na vzťahu so staršou ženou oceňuje, že môže otvorene hovoriť o svojich pocitoch. Linda je dokonale chápe.

Muž si myslí, že kľúčom k šťastnému vzťahu je skutočná láska. Preto pár robí všetko spoločne.

Hádajú sa kvôli niečomu? Áno, kvôli ich neposlušnej mačke.

Pár vo voľnom čase rád odpočíva na svojom ranči.

zdroj: takprosto.cc