Predčasne narodené bábätko sa po 5. dňoch usmialo a dokázalo, že je skutočne obrovský bojovník: Človeka nezahreje však nič viac, ako jeho úsmev!

Táto fotografia je stará už niekoľko rokov, ale po celé tie roky je symbolom, že aj detičky dokážu byť veľkí bojovníci! Na tejto fotografií je malé bábätko, ktoré je len 5 dní staré a narodilo sa statočnej mamičke predčasne. Vážilo presne 1,7 kilogramov, čo je pomerne málo, ale našťastie to nie je ten najhorší prípad.

Čo je však úžasné, je samotná fotografia. Bábätko sa má k svetu a po piatich dňoch prišiel prvý úsmev, ktorý očarí zrejme naozaj každého.

Mamička predčasne narodeného bábätka odkazuje všetkým rodičom: „Naša prvá dcéra má len 5 dní a síce sa narodila predčasne, dokázala sa na nás usmiať. Je šťastná, že je nažive! Život je tak vzácny, vážte si ho! “

„Moja najväčšia rada rodičom predčasne narodených detí je, aby sa nikdy nevzdávali,“ povedala mamička. „Zostaňte pozitívni a silní. Snažte sa pri nich byť čo najviac, vnímajte spoločné chvíle, pretože sú také vzácne.“ Otecko dodáva: „Majte nádej a verte vo svoje dieťa. To nám pomohlo.“

Malá Lauren je dnes šťastné a zdravé dieťa, ktoré svojim rodičom robí iba radosť!

Je to pravda, čo poviete? Nič nezahreje človeka na srdci viac ako úsmev malého a krásneho bábätka. Obzvlášť, keď sa jedná o naše vlastné dieťa.

Súhlasíte? Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi na Facebooku!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

ňAk sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.