Príbeh so šťastným koncom: Aby zachránili topiacu sa ženu, okoloidúci ľudia sa spojili do tejto ľudskej reťaze a spolu im našťastie záchrana tentokrát vyšla!!

Vďaka neskutočne dobrým ľuďom má tento príbeh šťastný koniec. Dnes vám povieme, ako si ľudia môžu navzájom zachrániť život tým, že úplne zabudnú na všetky rozdiely a jednoducho sa spoja.

32-ročná obyvateľka Permu v Rusku sa kúpala v rieke Kama, no žena úplne podcenila svoje sily. Rozhodla sa prejsť preplávať ju no keď bola v polovici, začala sa topiť…

Našťastie, Roman Pavlov v tej chvíli prechádzal okolo a počul volanie o pomoc. Okamžite skočil do vody. Po priplávaní k žene ju doslova vytiahol spod vody, pretože už stratila vedomie.

Muž topiacu sa ženu vytiahol na breh, no keďže breh bol strmý a šmykľavý, bez pomoci ďalších ľudí ju nedokázal dostať do bezpečia.

Bol to pekný deň a pri rieke sa prechádzalo veľa turistov. Všetci sa rýchlo zoradili a vytvorili ľudskú reťaz, čím pomohli vytiahnuť ženu na breh. Bola v bezvedomí, ale našťastie nažive.

Zachránenú ženu odovzdali lekárom a po chvíli sa objavila informácia, že je všetko v poriadku, z nemocnice ju na druhý deň prepustili.

Vedenie ministerstva pre mimoriadne situácie Perm vyjadrilo vďaku všetkým, ktorí pomohli ženu zachrániť.

Nie sú títo ľudia skutočnými hrdinami?

Mohlo by Vás zaujímať:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme..