Prinášame vám 5 skvelých TIPOV, ako si zoštíhliť tvár!

Pozeráte na seba do zrkadla a hovoríte, že ste nejaká/ý silná/ý v tvári a chceli by ste  schudnúť? Našťastie to nemusí hneď znamenať, že musíte schudnúť 30 kíl a bude to trvať niekoľko rokov.

Zároveň treba povedať, že niekto na tvári neschudne ani keby tých 30 kíl naozaj schudol. Ukážeme vám, čo sa dá robiť a ako schudnúť na tvári. Poznáme triky, pri ktorých budú zmeny viditeľné po pár minútach.

1. Dodržujte pitný režim

Ste opuchnutí, a preto máte plnšiu tvár? Sú jednoduché rady, ktoré vám pomôžu. Možno pijete príliš sladených limonád, čierneho čaju a kávy a to je zle. Všetko sa vám ukladá práve na tvári. Je potrebné nie prestať piť, ako si mnohí myslia, ale naopak začať piť a to čistú vodu. To je pre kožu to najlepšie.

2. Skúste šalátovú uhorku

Šalátová uhorka vám tiež pomôže s opuchom. Ale nie  tak, že ju budete jesť, ale budete si s ňou prechádzať po tvári. Ideálne je použiť zamrznutú uhorku. Večer teda umiestnite polovicu uhorky aj so šupkou do mrazničky, ráno ju vytiahnite a aspoň 20 minút necháte pôsobiť na tvári. Nielen, že je to veľmi príjemná záležitosť, ale pomôže vám práve s opuchom.

3. Použite kontúrovaciu metódu

Pokiaľ potrebujete okamžite zmenšiť a zoštíhliť tvár, použite make-up. Existujú kontúrovacie paletky, ktoré obsahujú hnedé a nude odtiene, ktoré sú tmavšie ako vaša tvár. Je jedno, či je produkt práškový alebo krémový, jednoducho naneste na miesta, kde sa prirodzene vyskytuje tieň a vytieňujte. Obe tváre, na stranách čela, brady a zo strán nosa.

4. Robte si masáž tváre

Skvele fungujú aj dlhodobé masáže tváre. Môžete si ich robiť sami alebo niekoho poprosiť. Nielen, že sú príjemné, ale aj naozaj fungujú. Pamätajte si, že pohyby musia vždy viesť zo spodu nahor, nikdy si neťahajte tvár dole.

5. Schudnite, zhoďte pár kilogramov

A toto je posledná rada, ktorá je asi všetkým jasná a tiež je najťažšia. Akonáhle celkovo schudnete, automaticky schudnete aj na tvári. Toto je najúčinnejší spôsob, ktorý tiež najdlhšie vydrží. Môžete to skombinovať napríklad s uhorkou, masážami a kontúrovaním.

Pamätajte, že ak máte silnú tvár kvôli postaveniu kostí, nič s tým pravdepodobne neurobíte a musíte sa s tým zmieriť.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.