Psík šiel so svojim novým majiteľom k hrobu svojej bývalej paničky, ktorá zomrela: To, čo sa stalo je neuveriteľné… Zvieracia láska je večná!

Psík šiel so svojím novým majiteľom k hrobu jeho paničky, ktorá zomrela pred rokom. O chvíľu neskôr sa stalo niečo nezabudnuteľné.

Každý by ho mal vidieť. Potvrdzuje totiž vieru, že zvieracia láska k ľuďom je večná!

Nový majiteľ vzal svojho nového psíka na prechádzku a zašli aj na cintorín. Chcel, aby sa pes pozrel na hrob svojej majiteľky, s ktorou mal zvláštne puto. Nikto ale nečakal, čo sa stane.

Dňa 24. septembra 2019 zomrela 86-ročná Theresa Morini z New Yorku. Pre celú rodinu to bola veľká rana a nedokázali sa s jej smrťou vyrovnať. A nielen oni, ale aj jej malý maznáčik. Jedného dňa sa dcéra Theresy rozhodla zájsť zaspomínať na matku k jej hrobu aj s jej malým psíkom. Zo začiatku sa všetko zdalo normálne. Pes bol plný energie a pobehoval okolo.

Akonáhle ale dorazili k hrobu, začal sa správať inak.

Zrazu bol plachý, pokojný a tichý. Psík sa vydal pomaly k náhrobku, ľahol si vedľa neho a stočil sa do klbka. Akonáhle chceli nastúpiť do auta a vydať sa domov, pes kúsok podišiel, ale potom si to rozmyslel. Otočil sa, vrátil sa k hrobu a opäť sa stočil do klbka a odmietol odísť. Dcéra Theresy a jej manžel na Deta volali, ale bez výsledku. Keď sa psík vracal k hrobu po niekoľkýkrát, natočila ho.

Pozrite sa na toto dojemné video a posúďte sami – zvieratká sú nám naozaj verné až za hrob…

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.