Rovesníci ho šikanujú, pretože má záľubu v šití, no nič si z nich našťastie už nerobí: Pozrite sa na chlapcovu reakciu, keď od rodičov dostane šijací stroj!

Reakcia 9-ročného mladíka roztopila srdcia tisícov obyvateľov siete. Sam je 9-ročný chlapec, ktorý miluje šitie. Nie všetci 9-roční chlapci majú túto záľubu, a tak si z neho ostatné deti robia srandu…

Našťastie má Sam veľkú podporu v rodine. Rodičia sa ho snažia povzbudzovať, aby rozvíjal svoje schopnosti.

Jeho otec Aron sa rozhodol prekvapiť svojho syna darčekom k narodeninám, ktorý by ho povzbudil v ďalšom rozvíjaní svojich schopností. Keď Sam rozbalí darček a zistí, čo je vo vnútri, je neskutočne nadšený!

Hoci si jeho rovesníci zo Sama pre túto záľubu robia srandu, Sam sa šitia nehodlá vzdať. Sľubuje, že bude pokračovať v kurzoch šitia, aby si zlepšil svoje zručnosti.

Chlapec dostal na narodeniny šijací stroj. Jeho otec natočil reakciu svojho syna, keď si uvedomil, čo dostal ako darček. Jeho reakcia je proste na nezaplatenie!

„To je šijací stroj!! Počkaj, čo .. To je Singer! Ďakujem!“ zvolá.

Video s reakciou chlapca bolo zverejnené na TikTok. Toto video sa dotklo sŕdc tisícok ľudí. Samovu reakciu, keď si uvedomí, čo dostal ako darček, si môžete pozrieť vo videu nižšie:

@daddyfiles

Happy birthday, Sammy. Sew amazing! #sewing #gender #parenting #genderroles #raisingboys #boyswhosew #singersewingmachine #toxicmasculinity

♬ original sound – Aaron

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.