S manželkou sa rozviedol po celých 12. rokoch, pretože mu nebola schopná dať dieťa: Keď sa však druhý krát vydala, porodila krásnu dcérku!

Mária mala necelých 33 rokov, keď jej manžel povedal, že už s ňou nechce byť, nemiluje ju a podáva žiadosť o rozvod. Boli spolu od skorej mladosti, dlhých 12 rokov. 

Nemali deti, o ktoré sa dlho snažili, a jej manžel si bol istý, že to je kvôli Márií.

Okrem iného pre neho stratila na atraktivite, pretože pribrala pár kilogramov navyše. Keď jej povedal, nech začne cvičiť, a nech so sebou niečo robí, Mária sa iba usmiala, zobrala to ako trpkú urážku, ale nespravila nič. Jej manžel stratil nervy a rozhodol sa odísť. Na prahu dverí jej povedal: „Žena, čo mi nie je schopná dať dieťa, nie je žena!“.

Počas prvých niekoľkých mesiacov po rozvode sa Mária dostala do hlbokej depresie. Jej kolega sa ju snažil rozveseliť a morálne ju podporoval. Tvrdil jej, že jej bývalý manžel, ktorý sa ku nej nezachoval príliš pekne nie je jediný na svete a ona je krásna a stále mladá žena, ktorá má celý život pred sebou.

Ona o tom nechcela ani počuť a chcela ho späť. Rozhodla sa, že ak  dokáže schudnúť, určite sa ku nej vráti. Hľadala na internete informácie o diétach a zdravej strave. Mnoho článkov písalo o tom, že efektívne a rýchle výsledky budú iba v spojení s fyzickým cvičením. Niekoľkokrát skúšala zmeniť jedálniček, ale nikdy nevydržala do konca. Potom sa rozhodla zamerať sa na športové tréningy. Po niekoľkých mesiacoch pravidelného cvičenia sa dostavili výsledky. Ale okrem fit postavy, dostala aj rozum. Už sa nechcela vrátiť k bývalému manželovi…

Po asi roku od rozvodu sa stretla s mužom, za ktorého sa do roka do dňa vydala a porodila mu krásnu dcéru.

A čo sa stalo s jej bývalým manželom? Žil s jednou ženou, potom druhou, a potom aj s ďalšou. Avšak ani jedna mu nebola schopná porodiť dieťa. Jej ex-manžel zakaždým obvinil svoju polovičku, s ktorou bol, že jej to jej chyba a opustil ju…

Zdroj: Storyfox.ru

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!