Snívajú sa vám sny s ľuďmi, ktorí už nie sú bohužiaľ medzi nami? Čo to znamená a čo nám chcú povedať?

Čo znamenajú naše sny, ktoré sa nám počas spánku zdajú? Sny poukazujú na naše najvnútornejšie obavy, niekedy túžby, ale inokedy na potlačované pocity.

Čo však znamená, keď sa nám v snoch objavujú milovaní blízki ľudia, ktorí zomreli?

V niektorých prípadoch sa nám nielen objavujú v snoch, ale dokonca s nami hovoria alebo nám radia. Niekedy ale nerozumieme tomu, čo sa nám snažia povedať, ale verte, že to pre náš život má zvláštny význam.

Asi každý zažil živý sen, v ktorom sa objavil niekto, koho sme dlho nevideli.

V iných prípadoch sa živé sny týkajú osôb, ktoré už medzi nami nie sú. Po prebudení máme pocit, že sen bol skutočný, že sme naozaj s dotknutou osobou hovorili, hoci to tak nie je.

Experti na duchovnú oblasť sa zhodujú, že sny o zosnulých partneroch, rodičoch alebo starých rodičoch v sebe nesú posolstvo, ktoré nás má v živote niekam doviesť. Vo väčšine prípadov sa nám naši blízki zjavujú v snoch mladší a zdravší ako tomu bolo v čase ich skonu.

Máte po prebudení pocit, že sa vám zdal dôležitý sen, ale nemôžete si spomenúť, o čo v ňom išlo?

Aj takéto sny sa zdajú, nemávajú však hlbší rozmer. Naopak sny, v ktorých sa rozprávame s osobami, ktoré už nežijú, svoj dôvod majú. Často sa totiž týkajú nášho súčasného života a naši blízki sa nám snažia pomôcť alebo poradiť v konkrétnej situácii.

Niekedy tiež varovať, pretože nás svojím odchodom neprestali milovať.

Zdajú sa vám sny o niekom blízkom, kto už zomrel a vo sne sa vám snaží pomôcť? Alebo spolu vzájomne hovoríte a vyplývajú z toho nejaké konkrétne rady, ktoré môžete v živote uplatniť? Dotyčný vás miluje a snaží sa vám ďalej radiť a pomôcť, pretože je cítiť osamelosť a zraniteľnosť. Súčasne nie je nikto, kto by vám v tak ťažkej situácii pomohol, je teda na ňom vám dať patričnú radu a podať pomocnú ruku.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.

Prečítajte si tiež:

Žena pomáha ľuďom prekrývať nechcené jazvy tetovaním: Vracia im späť stratené sebavedomie!