„Som po rakovine a naša dcérka je vymodlené bábätko.“ Narodila sa v magický dátum 22.02.2022 o 2:22 na pôrodnom oddelení číslo 2!

Všetky pôrody sú jedinečné a špeciálne, no niektoré vynikajú o niečo viac ako iné. Príbeh Judah Grace je skutočne jedinečný!

Jej mamička menom Aberli porodila 22. februára 2022 o 02:22 dcérku Judah Grace. A zaujímavé je nielen to, ale aj to, že pôrod prebehol na pôrodnom oddelení č.2. „Dnes je pre túto novorodenca a jej rodinu veľmi špeciálne číslo 2,“ napísalo Regionálne zdravotné centrum na Facebooku.

Táto správa si získala celosvetovú pozornosť a teraz už každý vie, že malá Judah bude mať vždy veľmi špeciálne narodeniny! Narodenie je však plné udalostí nielen kvôli číslam, pre rodičov je ich dcérka skutočným zázrakom! Aberlyho matka bojovala s Hodgkinovým lymfómom šesť rokov.

Dnes je našťastie vyliečená a bez rakoviny a Judah je prvé dieťa páru.

Matkina liečba znížila pravdepodobnosť, že ona a jej partner Hank Spear budú môcť mať v budúcnosti deti. Typická liečba tejto choroby totižto zahŕňa chemoterapiu a ožarovanie, ktoré spôsobujú neplodnosť. V niektorých prípadoch sa môže použiť aj imunoterapia.

„Naša dcéra je vymodlené bábätko. Keď modlitba ide z hlbín duše, vtedy Pán iste prijme a vyslyší takúto prosbu. “  hovorí mamička.

Ich dcéra je skutočným požehnaním. Gratulujeme k takýmto jedinečným narodeninám!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.