Starček s babičkou začali tancovať v obchodnom dome a ukradli pozornosť všetkým nakupujúcim! Pozrite sa na ich skvelé vystúpenie!

Tento pár to poriadne roztočil  obchodnom dome, kde začal tancovať na pieseň od Bruna Marsa. Prilákali tým desiatky ľudí, ktorí sa pozerali na ich malé predstavenia. V

ďaka tomu, že ich niekto natočil, si môžeme ich lásku, energiu a elán užiť aj my. V danom obchodnom dome sa každoročne organizuje tanečná akcia s DJ, ktorý tiež natočil a zverejnil video tancujúcich seniorov.

Predstavenie tohto staršieho páru vás možno prinúti znova veriť v lásku a uvidíte, že vek je iba číslo. Bez ohľadu na vek si môžete užívať svoj život a robiť to, čo vás skutočne baví.  Ich pohyby, rytmus a lásku v očiach by chcel zaiste mať každý z nás. Nie je to pritom ťažké. Stačí, keď budete stále mladí v duši.

Pár vstúpil na tanečný parket. Zdalo sa, ako by ich každý chcel vidieť tancovať a diváci rozhodne neboli sklamaní, akonáhle pár začal so svojou tanečnou choreografiou. Ako sa ukázalo, nielen že im to spolu krásne tancuje, ale jednoducho im to spolu veľmi pristane a na každom ich pohybe je poznať, že sa skutočne milujú. Každý z nás by mal šťastie, keby dokázal v ich veku urobiť pohyby, ktoré predvádzali.

DJ, ktorý zverejnil video, povedal, že sa na akcii objavujú pravidelne už niekoľko rokov. Vždy, keď sa ukážu, prinesú so sebou veľa úsmevov, energie a veľkého potlesku.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!