Takéto dieťa v ich nemocnici ešte nevideli: Pôrodná asistentka zavolala doslova všetok personál!

Savannah Looneyová porodila v septembri minulého roka dcéru Milu. Prekvapenie rodičov a lekárov na pôrodnom oddelení bolo obrovské, keď uvideli dievča s hustou šticou tmavých vlasov.

Zdravotnícky personál uviedol, že také dieťa nikdy nevidel.

Savannah Looney je 25-ročná interiérová dizajnérka z Floridy. Vlani v septembri sa jej a jej 37-ročnému manželovi Anthonymu narodilo prvé dieťa. Savannah priviedla na svet dievčatko Milu, ktoré sa ihneď po narodení postaralo o veľké prekvapenie. Novorodenec mal neobvykle husté tmavé vlasy. V nemocnici všetci onemeli úžasom.

„Moja pôrodná asistentka pracuje v tomto odbore už 30 rokov a nikdy nevidela u čerstvo narodeného bábätka toľko vlasov ako u Mily. Po pôrode neustále privádzala ďalších a ďalších doktorov, aby im ukázala vzhľad mojej dcéry. Všetci boli skutočne ohromení,“ hovorí Savannah.

Savannah aj jej manžel Anthony majú veľmi husté, tmavé a kučeravé vlasy. Mohli teda očakávať, že rovnako bujné vlásky bude mať aj ich dieťa. „Jej vlasy pre nás boli veľkým prekvapením, pretože na ultrazvuku nič také nebolo nikdy vidieť. Keď som bola tehotná, všetci moji priatelia mi hovorili, že sa tešia, keď uvidia jej vlasy,” priznáva mladá matka v rovnakom rozhovore.

Savannah uvádza, že jej dcéra mala pri narodení pramene dlhé najmenej 3 cm a teraz je to už 15 cm a to má dievčatko iba 8 mesiacov. Mamička dievčaťa sa snaží učesať jej husté vlásky alebo aspoň riešiť účesy čelenkou s mašľou, priznáva však, že vlasy sú veľmi nepoddajné.

Bujný účes niekoľkomesačného dievčatka poteší každého, kto ju vidí. Savannah sa sťažuje, že nemôže ísť s dcérou do obchodu, pretože rýchly nákup potom trvá 45 minút. „Všetci ma zastavujú a hovoria o jej vlasoch a o tom, ako roztomilo s nimi vyzerá,“ rozpráva žena.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.