Takto vyzerá PRAVÁ LÁSKA: Tento 92-ročný muž spieva svojej umierajúcej žene ich osudovú pieseň

Môžeme vás ubezpečiť, že toto video zachytáva jednu z najdojemnejších chvíľok, aké ste kedy videli. Na internet ho umiestnila Erin Solari, pretože mala pocit, že by láska medzi jej starými rodičmi, ktorí sú svoji dlhých 73 rokov, mohla veľa ľudí inšpirovať.

Nahrávka zachytáva 92.ročného Howarda, akov hospici spieva svojej o rok staršej žene Laure počas jej posledných chvíľ na tomto svete …

„Ten krásny okamih začal vo chvíli, keď babička začula dedka prísť do izby a požiadala ho, či by ju objal. Dedo už nemohol prísť po vlastných nohách, okamžite ale prišiel na svojom kolieskovom kresle, aby jej želanie splnil, „opisuje Erin.

A potom Howard za pomoci druhej vnučky svojej milovanej manželke odspieval celú pieseň „Youll Never Know“ od Rosemary Clooney a Harryho Jamesa. A hoci bola Laura v tú chvíľu už takmer slepá, ani na chvíľu sa jej neprestal zamilovane pozerať do očí.

A prečo práve táto pieseň? To je ešte len ten pravý útok na vaše slzné kanáliky … Keď totiž kedysi Howard odchádzal bojovať do 2. svetovej vojny, práve túto pesničku mu vtedy Laura spievala.

Stal sa z nej počas rokov taký rodinný evergreen, ktorý musel zaznieť na každej oslave a dokonca aj pri päťdesiatročnom výročí svadby, kedy prarodičia Erin obnovili svoje sľuby.

Pozrite sa aj vy na video, ktoré už pohlo aj tými najväčšími cynikov. Takto totiž vyzerá pravá láska!

Zdroj: facebook.com

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.