Táto 23-ročná žena je matkou už 11 detí a tvrdí, že svoju rodinou plánuje rozširovať aj naďalej

23-ročná Ruska sa za necelých 10 mesiacov stala  matkou 11-tich detí po tom, čo sa obrátila na náhradné matky, ktoré jej deti vynosia, aby mohla mať čo najviac detí za čo najkratšiu dobu.

Christina Ozturk porodila iba raz, vo veku 17 rokov, keď mala svoju prvú dcéru Viku.

Po tom čo sa vydala za manžela milionára Galipa Ozturka (56), s ním túžila vybudovať veľkú rodinu, a tak sa obrátila na náhradné matky, aby mali 10 detí za 10 mesiacov.

Prvé spoločné dieťa páru, Mustafa, sa narodilo v marci minulého roku, zatiaľ čo ich posledný prírastok do rodiny a desiate spoločné dieťa, Olivia, sa narodila minulý mesiac. Christina a Galip nevedia, koľko detí by chceli, ale rozhodne neplánujú prestať.

„Pred šiestimi rokmi som sama porodila svoju najstaršiu dcéru Viku.“ Ostatné deti sú geneticky naše od môjho manžela a odo mňa, ale vynosili ich náhradné mamy “povedala Christina. „V tejto chvíli mám 11 detí s najnovším prírastkom, Oliviou, ktorá pricestovala koncom minulého mesiaca.“

Mladá matka stretla svojho manžela počas dovolenky v gruzínskom prímorskom meste Batumi, známom tiež ako Las Vegas pri Čiernom mori.

Stretnutie s Galipom hneď v prvý deň popísala ako lásku na prvý pohľad a nazýva ho „mentorom, sprievodcom a rozprávkovým princom, ktorí sa spojili do jedného“.

56-ročný Galip Ozturk, magnát v oblasti dopravy a majetku, pôvodom z Turecka, uviedol, že Christina bola manželkou, ktorú vždy chcel, „drsným diamantom“ s „čistým, láskavým“ srdcom.

Napriek tomu, že je oveľa starší ako ona a má vlastné dospelé deti, Galip súhlasil, že si s Christinou založí veľkú rodinu.

Pôvodne sa pár rozhodol, že bude mať dieťa každý rok, avšak zmenil názor. Našťastie žijú v krajine, kde je náhradné materstvo legálne od roku 1997, a to pre manželské páry.

Obrátili sa na kliniku a dohodli sa, že zaplatia takmer 10 000 dolárov za tehotenstvo, aby dokázali mať 10 ďalších detí v priebehu jedného roka.

„Klinika v Batumi si za nás vyberá náhradné matky a nesie za tento proces plnú zodpovednosť,“ uviedla žena. „Nie sme osobne oboznámení s náhradnými matkami a nemáme s nimi priame kontakty, aby sa predišlo problémom po tehotenstve. Celá komunikácia prebieha cez kliniku, sledujeme iba zdravotné ukazovatele.“

Proces nebol úplne hladký, pretože Ozturk odhalil, že jedna z náhradných osôb chcela mať dieťa ako svoje vlastné.

Pretože dieťa bolo geneticky Christiny a Galipa, žena, ktorá ho porodila na základe dohody o finančnej kompenzácií na neho nemala nárok a bola nútená ho podľa zmluvy odovzdať rodičom.

„Nie sme pripravení hovoriť o konečnom počte. našich detí.  Všetko má svoj čas, “odpovedala Christina na otázku, koľko detí celkovo plánuje mať.

Christina Ozturk dokumentuje svoj život mladej matky 11 detí na Instagrame, kde zverejňuje svoje príspevky s ratolesťami.

Zdroj: Odditycentral.com

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.