Táto 51. ročná žena pomohla dcére, ktorej sa nedarilo otehotnieť – porodila ako náhradná matka svoje vlastné vnúčatko

Žena z Chicaga priviedla na svet svoje vnúča po dlhoročnom boji svojej dcéry s neplodnosťou. 51-ročná Julie Loving hovorí, že sa udržiavala v kondícii behaním a zameraním na zdravú výživu.

Dcéra povedala, že boj s neplodnosťou bol pre ňu tým najťažším, čím si prešla. Hneď po svadbe sa s manželom začali pokúšať o svoje dieťatko.

Nanešťastie sa po 4. rokoch dozvedela zlú správu – po sérií potratov jej povedali, že nebude nikdy schopná dieťa donosiť.

V tej chvíli sa jej ponúkla vlastná mama, ktorá povedala, že dieťa dcére vynosí.

Embryo sa v jej telo uchytilo a o deväť mesiacov neskôr žena priviedla na svet cisárskym rezom zdravé dievčatko – svoju vlastnú vnučku a vytúženého prvého potomka svojej dcéry.

„Moja mama bola vďaka ťažkému pôrodu absolútnou rockovou hviezdou. Obete, ktoré priniesla, aby priniesla tento malý kúsok neba do nášho sveta, mi vyrážajú dych,“ napísal Lockwoodová v príspevku.

„V každom kroku a rozhodnutí, ktoré urobím pre svoju dcéru, nachádzam odpovede na to, ako ma mama vychovala. To, ako miluje, a nesebeckosť, ktorú vyžaruje, je čistá, nefalšovaná a láskavá.“

Zdroj: oprahmag.com, ivf.surrogacy.diary/Instagram

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.