Táto 85-ročná babička by chcela niečo povedať: Prosí o prečítanie tejto jej správy, ktorá vám zmení pohľad na život!

Dlhovekosť je niečo, čo by sme chceli dosiahnuť všetci. Každý z nás chce, aby bol na tomto svete čo možno najdlhšie. O tom, koľkých rokov sa chce človek dožiť, má každý z nás iné predstavy. Zhodneme sa však na tom, že pokiaľ sa niekto dokáže dožiť 85 rokov, je to stopercentne požehnaný vek, ktorý si zaslúži veľký obdiv a už sa dá hovoriť o dlhovekosti.

Nielen, že jej je toľko, ale rozhodne to na nej nie je vidieť. Je stále fyzicky zdatná a úplne v poriadku, a pokiaľ ide o jej duševné zdravie, tak jej tiež nemožno absolútne nič vytknúť. Žije si svoj život a je spokojná. Veľa mladších ľudí by jej mohlo závidieť. Kto sa s ňou stretne, tak nielen zíza, ale tiež jej kladie jednu zásadnú otázku. Ako je možné, že je stále tak v pohode?

Rozhovorila sa o tom, že hlavnou vecou v živote je skromnosť, a toto by vám chcela odkázať.

Sama dokonca hovorí, že aj napriek svojej skromnosti stále dlhuje. A to samotnému stvoriteľovi za to, že ju necháva na zemi už dlhých 85 krásnych rokov. Každý rok jej života bol v niečom zaujímavý a každý bol spojený s niečím, na čo môže spomínať. Nie sú dôležité peniaze a majetky, ale to, čo človek zažije.

V tomto prípade uznáva, že stvoriteľovi – Bohu skutočne dlhuje za to, že jej nachystal taký krásny život.

Hovorí, že nikdy nemala ľahký život. Veľa vecí si musela vybojovať, zažila veľa zlého, ale vždy sa cez všetko dostala. Dôležité je totiž žiť a správať sa, pokiaľ možno správne. Tak, ako sami chceme, aby sa okolie chovalo k nám. To dnes mnoho ľudí nevie. Každý sa chová k ostatným čo najhoršie to len ide, čo je chyba.

Nechápe, koľko smutných tvárí a negatívnych ľudí okolo seba stretáva. Nevie, čo ľuďom vadí a čo by chceli. Veď ani ona sama nemala na ružiach ustlané. Napriek tomu si svoj život dokázala urobiť taký, aby ju každý deň tešil a nemala dôvod na negatívne myšlienky. A to je jej recept na dlhovekosť.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!