Táto šikovná žena si kúpila starý autobus a premenila ho na domov snov – vo vnútri vyzerá lepšie, ako väčšina bytov!

Rovnako ako mnoho ďalších v New Yorku, aj 27-ročná Jessie Lipskin tvrdo pracovala na zaplatení nájomného a obživy.

V priebehu rokov videla, ako sa ľudia okolo nej snažia dovoliť si žiť v malom priestore, a rozhodla sa, že to nie je život, ktorý chce.

„Uvedomila som si, že čas a emočnú energiu venovanú fyzickým veciam je možné lepšie využiť inde.“ Napísala Jessie. Bola odhodlaná uniknúť z ruchu moderného života. Ako to dokázala?

Keď bola Jessie študentkou na Binghamton College, získala skutočnú lásku k prírode. Priala si mať prírodu priamo na dosah ruky a zároveň si užívať pohodlie moderného domova. Jedného dňa prišla s nápadom: Bude mať domov na cestách. „Mohla by som ľahko preskúmať nové miesta a mohla by som naďalej žiť vegánskym životným štýlom.“ Pomyslela si Jessie.

Chcela vytvoriť domov snov, ktorý by zodpovedal jej fantázii. Videla autobus na eBay a kúpila ho za 7 000 dolárov. Konečne nastal čas pustiť sa do práce.

Na zahájenie projektu renovácie Jessie a jej priatelia odstránili všetky miesta v autobuse a predali ich reštaurácii. Stálo to veľa práce a veľa úsilia ale výsledok stojí za to, čo poviete?

Pozrite sa, ako žena zmenila vintage autobus na majstrovské dielo

 

   

  v

Zdroj: Jessie Limpskin

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.