Táto statočná sestra sa stará o svojho chorého mladšieho bračeka, ktorý bojuje s leukémiou

Matka zdieľa nádhernú fotku svojej dcéry, ktorá upokojuje chorého mladšieho brata.

V auguste 2018 bola malému Beckett Burgeovi diagnostikovaná akútna lymfoblastová leukémia. Je to druh rakoviny krvi, ktorá sa vyznačuje produkciou mladých bielych krviniek v kostnej dreni. Žiaľ, chlapček mal iba dva roky, keď sa rodina dozvedela ničivé správy.

Malý Beckett trávil v nemocnici dlhé množstvo času. Musel podstúpiť krvné transfúzie, chemoterapiu, ako aj transfúzie krvných doštičiek. Ale aj napriek tomu mal vždy bezpodmienečnú lásku a starostlivosť od svojej sestry Aubrey, ktorá je iba o 14 mesiacov staršia!

Napriek svojmu malému veku bola veľmi vyzrelá a skutočne starostlivá veľká sestra.

Ako uviedla ich mama, Kaitlin Burge, súrodenci dospeli k „nerozlučiteľnému putu“, pretože Aubrey vidí svojho brata ako jej najlepšieho priateľa.

Kaitlin uviedla aj to, že Aubrey radšej zostáva doma pri svojom bračekovi, akoby sa hrala so svojimi priateľmi vonku.

V januári 2019 urobila Kaitlin veľmi emotívnu fotografiu svojich detí. Konkrétne sa jedná o Aubrey, ktorá drží svojho brata, keď sa nakláňa nad záchod. Je vidieť, ako mu hladí chrbát a zároveň ponúka pomoc a povzbudenie.

Potom šla dievča do umývadla, aby si umyla ruky a vzápätí vzala svojho brata na gauč. Potom vyjadrila ochotu pomôcť pri čistení kúpeľne.

Kaitlin si myslela, že by bolo užitočné zdieľať dojemnú fotografiu, pretože zdôrazňuje význam podpory rodiny v takýchto ťažkých časoch.

Po viac ako mesiaci v nemocnici sa Beckett vrátil domov práve včas na Aubreyine 5. narodeniny.

Ukazuje sa, že malý Beckett, ktorý má teraz štyri roky, bude mať pred sebou ešte ďalšie dva roky chemoterapie.

Napriek tomu bude mať vždy po boku svoju veľmi starostlivú a milú sestru.

 

Čo si myslíte o tejto statočnej malej sestričke? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.thinkinghumanity.com