Táto sučka Huskyho bola nájdená tak podvyživená, že vyzerala doslova ako kostra, dnes je zmenená na nepoznanie!

Každý, kto kedy navštívil krásny ostrov Bali vie, že tam majú menší problém s potulujúcimi psami a často na nejakého na ulici. Vláda má s plné ruky práce s tým, aby udržala veci pod kontrolou a zabránila vypuknutiu besnoty.

No občania niekedy berú veci do svojich rúk a pomáhajú chudobným a strateným šteniatkam.

Snažia sa im poskytnúť lepší život.

Bali je známy svojou hinduistickou vierou a mnohí hinduisti veria, že ak sa budú o psov starať alebo ak si ich adoptujú, môže im to pomôcť dostať sa do neba. Krásnym príkladom pomoci nevinným zvieratkám je príbeh huskyho, ktorý bol nájdený na ulici.

Bol zranený a extrémne podvyživený, až sa ho ujal Rico Soegiarto.

Keď 26-ročný Rico stretol šteniatko v uliciach Denpasaru, bolo v extrémne zúboženom stave.

Napriek tomu jeho brilantné modré oči stále žiarili a Rico vedel, že musí dať zanedbanému šteniatku druhú šancu.

Neviem, čo bolo na nej také špeciálne, je to o srdci a cítení. Našiel som ju uprostred ulice, keď som išiel domov z práce. ”

A je úžasné, akú druhú šancu šteniatko dostalo. Po zdravotnom ošetrení huskyho, vzornej starostlivosti s množstvom dobrého jedla, zdieľa Rico fotografie svojho miláčika od jeho zúboženého stavu až po súčasnosť.

Je to jednoducho úžasné! “Má rada mazlenie a zožerie veľa cookies! Je taká spoločenská, až mi to občas robí starosti. Na Bali je totiž veľa zlodejov. Nateraz je však v bezpečí.” Je to fenka a Rico jej dal meno “Nádej”.

Zdroj: boredpanda

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.