Táto zdravotná sestrička zachránila životy už mnohým bábätkám: Keď však neskôr podrástli, s rodičmi sa jej rozhodli spoločne poďakovať!

Renee Hendrixová je zdravotnou sestričkou celý svoj život. Nie je to ale iba obyčajná zdravotná sestra, Renee sa stará o bábätká, ktoré sa narodili predčasne, a svoje prvé dni musia tráviť v inkubátore. Tieto predčasne narodené bábätká si rodič nemôže ani pochovať v náručí, nieto si ho vziať domov.

Renee skutočne svoju prácu miluje, a tak bábätkám dáva prvé aj posledné. Rodičia sa na ňu môžu spoľahnúť a nemusia sa báť, je to skúsená sestra, čo túto prácu miluje.

Predčasne narodené bábätká musia ísť po pôrode okamžite do inkubátora. A pretože rodičia so svojim novonarodeným bábätkom nemôže tráviť mnoho času, Renee im urobí aspoň fotku, ktorú im následne prepošle. Fotografie narodených detí si necháva a má ich veľa, aby nezabudla na svoju prácu a aby videla koľko malých tvorov už zachránila. Po tom, čo už konečne môžu mamička a bábätko opustiť nemocnicu, Renee sa cnie, pretože vždy trávi prvé chvíľky života s dieťaťom ako prvá, a tak s rodičmi a deťmi býva aj naďalej v kontakte.

Aby sa jej rodičia odvďačili za jej prácu, ochotu a za jej zmysel života, medzi sebou sa dohodli a chceli jej urobiť prekvapenie. Veľa rodín sa totiž dohodlo, že ju navštívia.

Narodené deti, boli už dávno veľké, niektoré mladšie niektoré staršie. Každé dieťa o ktoré sa starala Renee, prišlo, a malo so sebou svoju zarámovanú fotografiu , ktorú fotila práve Renee. Renee to neskutočne dojalo a okamžite sa začali s deťmi objímať.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!