Tejto žene ľudia neverili, že môže mať až tak príťažlivého manžela, pretože je „tučná“: Napísala im odkaz, ktorý ich zaskočil!

Užívatelia viacerých sociálnych sietí zaútočili na ženu menom Jenny Kutcher a doslova jej nadali spŕškou komentárov, že je príliš „tučná“ aby mohla mať tak sexi manžela.

Nezaháľala a okamžite reagovala, napísala im odkaz a všetkých dostala!

Manželský pár Jenna a Drew Kutcher sú šťastní už niekoľko rokov, avšak niektorí na sociálnych sieťach tomu nedokážu pochopiť, či uveriť.

Krásna žena bojuje s neprajníkmi na sociálnych sieťach, ktorí tvrdia, že jej manžel je pre ňu príliš pekný. Tvrdia, že sa ku sebe nehodia – pretože majú iné „proporcie tela“…

Jeanna sa teda rozhodla na nenávistné komentáre reagovať a napísala:

,,Mnoho ľudí sa ma pýta, ako je možné, že práve JA som si našla takéhoto muža. ,,Tento človek, za posledných viac ako 10 rokov, objímal každú moju krivku, každé kilo a vždy mi pripomínal, že som krásna, aj keď som si to ja sama vôbec nemyslela a nehovorila. Môj manžel sa ma raz opýtal: ,, Prečo sú ľudia tak zvedaví na to, prečo ťa tak milujem? Nechápem! Ja som ti nesľúbil milovať ťa pre tvoje telo ale pre všetko čím si!”

,,Dúfam že inšpirujem ženy, aby milovali svoje telo! Chcem ženám ukázať, že muži nemilujú len vašu postavu, milujú vás celú, takú, aká ste…

Drew so mnou chodil bez ohľadu na to, akú veľkosť som mala.”

Ženy, milujme sa také – aké sme, bez ohľadu na naše kilá, vrásky, či unavené oči.

Zdroj: jennakutcher/Instagram

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.