Tento 7-ročný chlapec zachránil svoju 22-mesačnú sestričku – neváhal ani minútu a skočil do horiaceho domu

Päťčlenná rodina Davidsonovcov bola v posteli a spala, keď 8. decembra vypukol požiar v ich dome v New Tazewell v Tennessee.

Mama Nicole sa zobudila na vôňu dymu a spolu s manželom Chrisom spoločne zachránili svoje deti.

Najskôr šla po svojich synov Eliho a Eliáša, pretože boli najbližšie pri okne, ale kvôli plameňom sa nedokázala dostať k 22-mesačnej Erin.

7-ročný Eli Davidson vošiel dnu cez spálňové okno potom, čo 22-mesačné dievčatko jej rodičia nedokázali z domu kvôli dymu vytiahnuť.

Otec Chris situáciu opísal takto “Zvnútra sa k dcére nedalo dostať kvôli plameňom a dymu, a tak sme všetci traja vybehli von. Nebolo tam však nič, po čom by som mohol vyjsť k oknu a dostať sa dnu. Zdvihol som napokon Eliho, ktorý neváhal, vošiel dnu cez okno a zachránil svoju sestru”.

Obaja rodičia sú na svojho synčeka veľmi hrdí. “Ocko rozbil okno, ale povedal mi, že sa tam nedokáže dostať. Neváhal som a povedal, že to spravím ja. Bál som sa, ale chcel som zachrániť svoju sestričku,“ povedal Eli.

Požiar pohltil rodine všetko, vrátane domu a vecí v ňom, aj ich 3 autá.

Aj keď sa pri požiari nikto z Davidsonovcov nezranil, rodina v Tennessee musí teraz svoj domov prestavať „od nuly“. V ich mene bola zriadená finančná zbierka, ktorá im má pomôcť sa opäť postaviť na vlastné nohy.

Zdroj: dailymail.co.uk

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.