Tento bezdetný pár chcel adoptovať trojčatá a teraz majú už šesť detí!

Sarah a Andy Justins sa zoznámili na univerzite. Najprv sa medzi nimi vyvinulo priateľstvo, ktoré sa neskôr rozvinulo v romantický vzťah. Vzali sa a snívali o deťoch. Ale mladá rodina mala ťažkosti. Sarah nemohla otehotnieť.

Tento príbeh je ďalším potvrdením, že zázraky sa dejú.

V nemocnici boli trochu povzbudení, doktori povedali dievčaťu, že môže mať deti iba vďaka IVF, ale aj tu bohužiaľ pravdepodobnosť bola veľmi nízka.

Pretože sa jedná o nákladný postup, Justins sa rozhodli neriskovať a išli na adopciu.

Našli tehotnú ženu, ktorá bola pripravená dať dieťa do sirotinca ihneď po pôrode, Sarah a Andy súhlasili s tým, že si toto dieťa hneď vezmú.

Ale ako sa ukázalo, na pár čakalo prekvapenie, dievča porodila trojčatá.

Zjavne sa obávala, že mladí ľudia odmietnu deti, a tak ich nevarovala pred viacnásobným tehotenstvom.

Lenže to ich nevystrašilo, boli nadšení, pretože mať tri deti naraz,  je skutočný darček.

Kým bol pár zaneprázdnený trojčatami, Boh im poslal nové šťastie – ukázalo sa, že na rozdiel od všetkých predpovedí lekárov Sarah otehotnela!

Čoskoro sa narodili dvojčatá – chlapec a dievča.

„Je to jednoducho neuveriteľné!“ Pred rokom sme mohli len snívať o deťoch a teraz ich máme päť! „Sarah neskrývala svoju radosť.

Teraz v rodine vyrastá päť detí.

Samozrejme to nie je vôbec ľahké, objavilo sa mnoho starostí a Sarah a Andy zabudli, čo je to plnohodnotný sen, ale bez ohľadu na to, sú šťastní, pretože majú veľkú a šťastnú rodinu, v ktorej je počuť hlasný detský smiech.

Ale to nebolo všetko, o rok neskôr na pár čakalo nové požehnanie – „neplodná“ Sarah znovu otehotnela a narodil sa chlapec.

Tento príbeh je ďalším potvrdením, že zázraky sa dejú!

Gratulujeme!

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: dailymail