Tento chlapček bez rúk musel opustiť reštauráciu, pretože jedáva iba nohami a im sa to nepáčilo: Matka sa s otrasným zážitkom podelila na internete!

Iba 3-ročný chlapček menom William bol nadšený, že konečne navštívi jednu z palacinkových reštaurácií známeho reťazca.

Chlapec sa však narodil bez paží a je zvyknutý jesť svoje jedlo nohami.

To sa však stalo problémom, s ktorým nikto z rodiny nepočítal. Keď manažér podniku videl, ako malý William pomocou nôh dvíha fľašu sirupu, pristúpil k stolu a povedal niečo, čo vyvolalo obrovskú vlnu pobúrenia.

Jeho mamička Alexis sa vždy uisťuje, že má William pred jedlom umyté nohy a tentoraz sa nejednalo o žiadnu výnimku. Keď sa však manažér reštaurácie priblížil k rodinnému stolu, povedal ostatným, že chlapcovo správanie vyvoláva obavy ohľadom zdravotného kódexu.

Williamova rodina bola nútená reštauráciu opustiť a teraz podniká kroky proti manažérovi palacinkovej reštaurácie. Po ich odchode vstal aj jeden veterán a ďalšie dve ženy na protest proti správaniu sa vedenia reštaurácie.

Matka sa podelila so svojím otrasným zážitkom s ostatnými ľuďmi na sociálnych sieťach. Dostala niekoľko správ od ďalších pracovníkov tohto reťazca: „Chcel som vám len povedať, ako veľmi sa hanbím za to, čo sa dnes vášmu dieťaťu stalo.“

Spomínaná reštaurácia sa nakoniec musela ospravedlniť za správanie svojho manažéra.

Čo si myslíte o chovaní tohto „manažéra“? Ako by ste zareagovali vy na matkinom mieste? Dajte nám vedieť do komentárov!

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!