Tento dospelý muž žije svoj život doslova ako dalmatínec: Jediné čo chce je, aby s ním bolo zaobchádzané ako so psom

Všetci máme nejaký koníček, ale čo keď sa vaše hobby točí okolo obliekania sa ako pes – dalmatínec? Ako sa ukázalo, existuje celá komunita ľudí, ktorí majú radi psy tak veľmi, že sa za ne aj obliekajú a predstierajú, že sú štvornohí miláčikovia. Nosia kostýmy šité na mieru, žijú život na všetkých štyroch, a čo viac správajú sa ako psi.

Jeden z týchto odvážnych predstaviteľov psov je 32-ročný Tom Peters, ktorý sa nedávno objavil aj v jednej britskej dennej televíznej šou This Morning.

Rozhovoril sa, o svoje zvláštne záľube – oblieka sa ako pes a hrá sa na neho. Tvrdí, že jeho kostým dalmatínca mu pomáha prevziať charakter šteňaťa. Snaží sa, čo najvernejšie žiť svoj život ako roztomilý psík. Robí to tým, že spí v klietke, chodí po štyroch a jedáva zo psej misky. Jeho psí život je veľmi vzdialený od jeho ľudského života. Tom pracuje ako osvetľovač a divadelný techník.

Peter sa objavil v britskej televíznej šou, aby rozšíril podvedomie o týchto ľuďoch, a ich nevšedných koníčkoch, ktorí sa radi hrajú a menia svoje identity. Chcel ukázať verejnosti, že nie je nebezpečný a jediné, čo chce je žiť ako pes a chce aby s ním aj tak bolo zaobchádzané.

Myslíte si, že je Tom normálny a len sa hrá na psíka alebo je to určitý druh šialenstva? Podeľte sa s nami o váš názor do komentárov!

Video:

Zdroj: viralthread.com

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.