Tento muž navštívil starú a opustenú vilu uprostred lesa – Keď vošiel dovnútra, vôbec neveril vlastným očiam tomu, čo vidí!

Bob Thissen miluje staré a opustené vily, tieto miesta ho fascinujú a on vstupuje do každého z nich plný zvedavosti a tiež obáv. Chátrajúce budovy nie sú pre každého, ale ak sa pozriete na video, zistíte, že takýto výlet môže byť veľmi obohacujúci.

Keď Bob vstúpil do jednej z budov, neveril tomu, čo vidí.

Hoci bol dom niekoľko rokov opustený, v skutočnosti to tak vôbec nevyzeralo.

Skôr to vyzeralo, ako by niekto odišiel do práce a znovu sa do domu vráti. Na stole boli noviny a na posteliach prestieradlá.

V detskej izbe bol dokonca na posteli položený medvedík, ktorý nebol vôbec zaprášený. Ako je to možné?

Noviny, ktoré našiel na stole, boli z roku 2006, ten rok miesto niekto pravdepodobne opustil. Táto vila pravdepodobne nie je nikoho, a pretože je mimo hlavnej cesty, z ktorej by bola vidieť, je jasné, že o nej veľa ľudí nevie, a preto zostala v takom stave, v akom je.

 

„Je to nedotknuté, pretože sa ľudia odsťahovali, a ja som mal šťastie, že som túto budovu našiel pred zlodejmi a vandalmi.“ Tieto budovy často premenia na veľký neporiadok.

„Túto opustenú vilu som navštívil 2-krát. Raz v roku 2013 a druhý krát v roku 2018. Počas piatich rokov medzi mojou návštevou sa takmer nič nezmenilo.“ Za normálnych okolností opustené budovy degradujú veľmi rýchlo, pretože sú vydrancované a vandalizované.

Okolo nej rastú lesy, a tak ani nikoho nenapadne, že by tu mohol stať obrovský dom. Na videu si môžete celý priestor prezrieť, do vily Bob vchádza v tretej minúte.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Ak vám toto video zdvihlo náladu, nezabudnite ho zdieľať.