Tento muž pracoval ako taxikár, aby našiel nezvestnú dcéru, ktorá bez stopy zmizla ako 3-ročná: PO 24 ROKOCH SA KONEČNE STRETLI!

Tento úžasný príbeh by mohol spočívať v zápletke nejakého hollywoodskeho filmu a nepochybne by mal úspech. Ale, bohužiaľ, toto všetko sa skutočne stalo. Je dokonca ťažké tomu uveriť! 

V roku 1994 navštívil rodinu Ziefengovcov strašný smútok. Ich trojročná dcéra Wang, ktorá sa hrala na nádvorí ich domu, bez stopy zmizla.

Rodičia, nevedeli, ako budú ďalej žiť, sužoval ich smútok a beznádej. Svoju dcérku hľadali celé dni. Do pátrania boli zapojení všetci: polícia, dobrovoľníci, príbuzní aj cudzí ľudia… Ale všetko ich úsilie bolo zbytočné – dievča akoby sa prepadlo do zeme.

Volali do nemocníc, sirotincov a dokonca aj do márnice, ale bez úspechu … Postupne bolo tých, ktorí chceli pomôcť nájsť malé dievčatko menom Van, stále menej. Ľudia prestali veriť, že sa ešte nájde, rodičia však nádej nikdy nestratili a verili v návrat svojej dcérky.

Otec nezvestného dievčaťa Mingqing prišiel na to, ako pokračovať v hľadaní svojej dcéry.

Muž sa zamestnal v taxíku a ukázal každému zo svojich cestujúcich fotografiu dieťaťa. Okrem toho zverejňoval príspevky na sociálnych sieťach a požiadal všetkých, ktorí to čítajú, aby sa podelili o príbeh zmiznutia jeho dieťaťa a zdieľali ho.

Tisíce používateľov sa dozvedeli o mužovom veľkom smútku a pokúsili sa mu nejako pomôcť šírením informácií o dievčatku. Uplynulo však 24 rokov a o dievčati nebolo nič počuť …

Potom si však otec Mingqing uvedomil, akú hroznú chybu urobil a koľko času stratil!

Koniec koncov, celé tie roky ukazoval ľuďom fotografiu malého dievčatka. Jeho dcéra však po toľkých rokoch vyzerá úplne inak. Muž prišiel na policajnú stanicu a poprosil zamestnancov aby mu pomohli vytvoriť možný vzhľad jej dcéry.

A to radikálne zmenilo celé vyšetrovanie!

27-ročné dievča, ktoré videlo svoj obrázok v televízii, bolo veľmi prekvapené, že ju niekto hľadá. Dievča malo iné meno, ale pamätalo si, že až do dňa, keď opustila domovský dvor a stratila sa, mala úplne iný život.

Rodina Zifengovcov bola čoskoro znova zjednotená. Na potvrdenie alebo vyvrátenie vzťahu bol vykonaný test DNA, ktorý potvrdil, že toto dievča je naozaj ich stratená dcéra.

Vychovávali ju adoptívni rodičia v neďalekom meste vzdialenom len 20 km (12 míľ), informovali čínske médiá.
Jej adoptívna rodina jej oznámila, že ju ako dieťa našli na okraji cesty v Čcheng -tu a ujali sa jej…

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.