Tento muž predstieral svoj vlastný únos ako výhovorku, aby nemusel prísť do práce

Všetci máme chuť si z času na čas vziať zo zamestnania deň voľna. Tento mladík z Arizony to však povýšil na novú úroveň a nafingoval si vlastný únos, aby nemusel ísť do práce. 

Popoludní 10. februára prijali policajti v arizonskom Coolidge tiesňové volanie týkajúce sa muža ležiaceho na kraji cesty so zviazanými rukami za chrbtom.

Vypravené bolo policajné auto, ktoré čoskoro informovalo, že skutočne našli mladíka, ktorý bol pravdepodobne zviazaný a „pohodený“ na kraji cesty. „Obeť“, označená ako 19-ročný Brandon Soules, povedala polícii, že ho uniesli dvaja maskovaní muži. Tí ho najskôr udreli do hlavy,  po ktorom upadol do bezvedomia a potom ho vyhodili na miesto, kde ho policajti našli.

To však nebola celkom pravda…

„Subjekt najskôr informoval políciu, že ho dvaja maskovaní muži uniesli, udreli ho do hlavy a odviezli do vozidla, kým ho nechali v oblasti, kde sa našiel,“ uviedla polícia vo vyhlásení. „Vyšetrovatelia spoločnosti Coolidge vykonali dôkladné vyšetrovanie a našli sa dôkazy, že jeho príbeh bol vymyslený a že nedošlo k únosu ani útoku.“ Soules tvrdil, že únoscovia chceli peniaze, ktoré jeho otec údajne schoval, polícia však o tom nenašla nijaké dôkazy.

Sledované záznamy, ktoré skontrolovali, tiež odporovali väčšine jeho výpovedí a po konfrontácii s ním 19-ročný mladík priznal, že si celú vec vymyslel.

Brandon Soules sa priznal, že sa v ten deň zúfalo nechcel ísť z práce, a rozhodol sa predstierať svoj vlastný únos.

Strčil si do úst pokrčený obväz a potom si pomocou koženého opasku zviazal ruky za chrbtom. Napokon spadol na zem na kraji cesty, kde ho niekto videl, a počkal, kým ho „zachránia“ policajti.

17. februára bol Soules zatknutý pre podanie falošných správ na polícií. Zo spoločnosti, v ktorej pracoval ho samozrejme prepustili.

Zdroj: odditycentral.com

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.