Tento nemecký ovčiak sa po smrti svojho pána doslova stratil: Po vyše 10. rokoch ho uvideli pri hrobe svojho majiteľa…

Pes dokáže byť naozaj verným priateľom, ktorý vás nezradí. Psy sú rozhodne lepšími kamarátmi.. Sú verní priatelia, ktorí pre vás obetujú aj svoj život. Dokážu vám odpustiť, vedia vás rozosmiať, keď je najhoršie.

Pes si veľmi dobre pamätá a dokáže obrovské zázraky, ktoré by od neho človek nikdy nečakal. Prečítajte si príbeh  jedného nemeckého ovčiaka, ktorý sa na 10 rokov stratil, aby sa potom objavil pri hrobe svojho pána.

Toto je príbeh o stretnutí nemeckého ovčiaka Capita a jeho adoptívneho pána Miguela. Dojal celý svet, takže pevne dúfame, že aj vás chytí za srdce. Život týchto dvoch sa jedného dňa krásne spojil a Miguel si vzal Capitu pod svoje krídla. Poskytol mu domov, lásku a bezpečie. Tí dvaja boli ako jedno telo a jedna duša. Bohužiaľ medzi nich zasiahol osud a Miguel o rok neskôr zomrel. Po smrti sa však Capita stratil a rodina ho nemohla nikde nájsť.

Mysleli si tak, že si ho niekto vzal a poskytol tomuto psíkovi domov. Netušili však, čo sa stane o desať rokov…

Miguelov syn zbadal pri hrobe svojho otca psa. Vôbec netušil, ako sa tam pes dostal, ale vzal ho domov. Bolo to presne 10 rokov od jeho smrti. Pes sa však každý deň vracal na cintorín k hrobu svojho bývalého pána a trávil s ním dlhý čas. Takto pokračoval ďalších 11 rokov, a nakoniec aj zomrel. Možno sa potom stretol so svojim milujúcim pánom. Tak silné puto medzi zvieraťom a človekom, však?

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.