Tento pár roky túžil po potomkovi: Sen sa stal skutočnosťou a žena v 7. mesiaci tehotenstva porodila až 5 detí!

Jamie a Skyler Scott vždy snívali o veľkej rodine. Spočiatku im osud doprial dve zdravé deti – chlapcov Shadena a Langdona. Ale keď sa rodičia snažili dať svojim synom brata alebo sestru, nedarilo sa.

Jamie mala problémy s počatím.

Po piatich rokoch neúspešného úsilia si pár uvedomil, že bez pomoci lekárov sa im sestrička či bratček pre ich synov nepodarí.

Prvá liečba neplodnosti sa nepodarila.

Jamie a Skyler takmer stratili nádej, ale napriek tomu sa rozhodli znovu prejsť všetkými postupmi. Pri druhom pokuse sa im to vyplatilo!

Jamiene tretie tehotenstvo bolo spočiatku jednoduchšie ako tie predchádzajúce. Ženu ani neobťažovalo zvracanie, či pocity nevoľnosti ako mnoho tehotných žien, pre ktoré to bolo neustálym problémom.
Avšak jej bruško začalo rásť neskutočnou rýchlosťou. Jamie sama cítila, že niečo nejde podľa plánu…

Podľa údajov získaných pomocou ultrazvukovej diagnostiky žena niesla pod svojím srdcom päť detí naraz!

Lekári ju ubezpečovali: všetky embryá bola nažive.

Ale aby sa detičky mohli narodiť v bezpečí a v poriadku, musela sa ich matka tvrdo snažiť. Každý deň potrebovala prijať obrovské množstvo kalórií každý deň a do piateho mesiaca tehotenstva sa Jamie ťažko mohla pohnúť kvôli svojmu obrovskému bruchu!

Malá Daisy, Lily, Violet, Lincoln a Logan sa narodili o dva mesiace skôr. Po pôrode malo každé dieťa váhu nie viac ako jeden a pol kilogramu, ale všetky boli zdravé a silné.
Postupne začali rýchlo priberať na váhe. Čoskoro už sa nedali odlíšiť od ostatných detí!

Podľa odborníkov, liečba plodnosti zvyšuje šancu na mnohopočetné tehotenstvo.

Napriek tomu však „číslo päť“ je stále obrovskou vzácnosťou. Lekári tvrdia, že pravdepodobnosť narodenia pätorčiat je neuveriteľná nízka!

Sledujte video:

Zdroj: boom.ms, mirror.co.uk

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Gratulujeme.