Tento pár zachránil už viac ako 7 zvieratiek pred istým smutným koncom: Pozrite sa však na to, ako si spoločne nažívajú!

Keby vám niekto povedal, že spolu v jednej domácnosti žijú štyri psy, dve kačice a jedna mačka, pravdepodobne by ste si mysleli, že je to začiatok nejakého vtipu. Ale opak je pravdou – predstavujeme vám Jakea, Roxy, Donalda, Gertrodu, Miu, Edith a Rose.

Tieto zvieratka boli adoptovaní v rôznych časových intervaloch.  Kaysey Boggs s jej manželom (vtedy ešte len priateľom) ich zachránili z odlišných životných podmienok, ktoré, ako iste tušíte, nie vždy boli ružové. Záchrane zvierat sa venovali už roky predtým, ako si ich osvojili.

Ako je v dnešnej dobe zvykom, väčšina informácií a fotografií sa zverejňuje na sociálnych sieťach. Ani tu tomu nie je inak. Rodina pridáva svoje momenty zo života na vlastný Instagram. Ale nie vždy je za obrázkom len sekundová príprava, nasledovaná zvukom spúšte fotoaparátu. Kasey hovorí, že keď chce odfotiť len niektoré zvieratká pohromade, tie ostatné musí zavrieť vo vedľajšej izbe. Dôvod je trochu úsmevný. Akonáhle niekto z nich zbadá, že sa chystá panička fotiť, okamžite pribehne! Vo finále sa zo skupinovej fotky troch stane rodinná fotografia všetkých siedmich.

Prvá adoptovaná chránenka bola Fox Teriérka menom Roxy. Psík, ktorý nemal bedrový kĺb, ale napriek tomu si užíva život plnými dúškami.

Týždeň po nej nasledovala Pit Bullka menom Nala, ale bohužiaľ sa u nej ukázal problém so srdcom, kvôli ktorému jej život skončil.

Ďalším zvláštnym prípadom je mačka Mia – zvláštnym možno preto, že miluje svojich psích kamarátov, ale aj preto, že keď si ju budúca majiteľka vyberala zo skupinky pätnástich mačiatok, ona jediná nemala chvost…

Pani, od ktorej ju kúpila, mačiatko zachránila len hodinu pred tým, než malo byť utratené.

Pes Jake je jediný mužský v tejto svorke. Bol u ľudí, ktorí o neho nestáli, kým si ho rodina vzala do svojej láskyplnej starostlivosti. Ako vidíte, svorka je to naozaj rôznorodá, ale napriek tomu nemali nikdy problém so svojou prítomnosťou a milujú sa do špikov kostí.

Pozrite sa na zopár fotografií z ich života TU:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.