Tento tanečný pár si svojím úžasným vystúpením získal doslova všetkých divákov v prvej sekunde! Úchvatné!

Rôzne tanečné súťaže sú populárne po celom svete. Aby mohlo byť rozhodnuté o tom najlepšom páre, nesmie chýbať aj odborná porota. Tú zaujal tento pár už tým, aké šaty si žena na tanečnú súťaž vzala.

Všetci tak boli plní očakávania, či nimi iba nechce zamaskovať to, že tanec nebude dokonalý.

Stačilo pár pohybov a bolo jasné, že tento pár tancovať skutočne vie a že môže byť adeptom na víťaza. Pokiaľ pár sekúnd predtým zaujali šaty tanečnice, teraz zaujal pár ako celok. Presné kroky, dokonalé pohyby, emócie a jedinečná zladenosť. Niečo také sa v tanečných súťažiach veľmi dlho neobjavilo. Bolo vidieť, že tento pár si dal na choreografii záležať.

A musel tiež tvrdo trénovať, aby bol výsledok takto unikátny.

Voľba ich tanca bola originálna. Nebola to klasická rumba, pretože išlo o jej odnož, ktorá je označená ako guaganco. Tá pochádza z ostrova Kuba, kde sa jedná o druh tanca, ktorý je charakteristický tým, že pri ňom muž doslova zvádza ženu. Predviesť ho na tanečnom parkete pred divákmi a porotou je niečo, čo dokáže vzbudiť emócie. Vzhľadom na charakter tanca bolo jasné, prečo si žena vzala aj svoje odvážne šaty. K onej nespútanosti a vášni sa hodili ako nič iné.

Pozrite sa na tanečné vystúpenie tohto dua vo videu TU:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.