Tento úžasný, homosexuálny otecko si adoptoval 4 zdravotne postihnuté detičky, ktoré ho milujú a svojou obrovskou láskou im nahradzuje dokonca aj samotnú maminu!

Zoznámte sa s Benjaminom Carpenterom – dobrosrdečným, dnes 35-ročným mužom žijúcim v Shepley v západnom Yorkshire, ktorý je vo Veľkej Británii všeobecne známy ako skutočne inšpiratívna ľudská bytosť.

Dôvodom sú štyri rozkošné, ale, bohužiaľ, postihnuté deti, ktoré si tento homosexuálny otec adoptoval, aby im pomohol rásť v lepšom svete.

Benjamin pripúšťa, že od veľmi mladého veku už mal túžbu byť rodičom.

„Keďže som vyrastal v náboženskej rodine, vždy som mal vštepenú starostlivú dispozíciu, adopcia bola vždy v popredí mojej mysle, pretože mať biologické deti pre mňa nikdy nebolo prioritou,“ povedal Carpenter pre Unilad.

Benjaminova cesta začala pred 12 rokmi, keď si prvýkrát adoptoval svoje najstaršie dieťa Jacka.

Chlapec má teraz 12 rokov, autizmus a OCD, čo znamená, že celá rodina by sa mala každý deň prispôsobovať Jackovým potrebám.

8-ročná Ruby má problémy s pohyblivosťou a telesným postihnutím.

7-ročná Lilly je Rubyina biologická nevlastná sestra, ktorá je tiež hluchá a ťažko postihnutá.
Celá rodina sa naučila britský posunkový jazyk (BSL), aby s ňou mohla efektívne komunikovať.

Najmladším členom tejto rodiny je 4-ročný Joseph, ktorý má Downov syndróm a s ním spojené mnohé zložité potreby.

Trvalo 3 roky, kým Benjamin presvedčil úrady, že to s adopciou myslí skutočne vážne, a stal sa jedným z najmladších homosexuálov v krajine, ktorý si adoptoval dieťa.

 „Často dostávam komentáre typu„ nie je to správne “„ pretože ste homosexuál, budú všetky deti homosexuálne,“, Robíte to pre peniaze?,“ hovorí Ben. „Pre mňa sú to iba komentáre, ktoré zvládnem.“
„Všetky moje deti mi prinášajú absolútnu radosť!“ Ráno sa zobudím a rozmýšľam, aký by bol môj život bez detí? Viem, že by bol prázdny, to je isté! “

Zdroj: Boredpanda

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár!

Vaše názory sú vítane.