Tomu sa povie skutočná výhra v lotérií: Priali si ešte jedno dieťatko a osud im nadelil rovno identické trojčatá!

Často si môžeme myslieť, že naše priania sa len ťažko plnia a osud je k nám nespravodlivý, ale tento mladý manželský pár by určite nesúhlasil.

Keď žena otehotnela, budúci rodičia si okrem toho, aby dieťa bolo zdravé, priali dievčatko. Pri vyslovení priania však ešte netušili, že dostanú oveľa viac.

Už pri prvom ultrazvuku lekári nastávajúcim rodičom potvrdili, že v maternici neodpočíva jedno dieťa, ale hneď dve.

Žena čakala dvojčatá.

Hoci bola s manželom trochu zaskočená, obaja boli šťastní. Dúfali, že obe deti budú zdravé a silné a pokiaľ trochu šťastia dá, budú to dievčatká. Všetko nasvedčovalo tomu, že sa manželom toto prianie splní.

Obe rodiny, rodičia, sestry a bratia, všetci sa zišli počas oslavy ženiných narodenín. To však nebol jediný dôvod na oslavu. Všetci priali budúcim rodičom veľa šťastia a zdravia a tiež sily, aby narodenie dvojčiat prebehlo v poriadku a deti im robili len radosť.

 Na jednom z ďalších ultrazvukov lekár rodičom oznámil, že v brušku má bábätká nie dve, ale rovno tri a identické!

V tom čase 32-ročná Karen Gilbertová porodila dievčatá cisárskym rezom o dva mesiace skôr, 2. augusta. Ale po šiestich týždňoch na jednotke intenzívnej starostlivosti sú všetky tri bábätká, Ffion, Maddison a Paige, doma a zdravé.

„Ihneď som volala manželovi. Informovala som ho, že som porodila a všetko je v poriadku. Povedala som mu, že máme nádherné tri dievčatká. Chvíľu bolo ticho, ale potom sa na druhom konci telefónu ozval hlasný smiech. Len konštatoval, že to bude mať ťažké,“ rozprávala mamina.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Prečítajte si tiež: