Tomu sa vraví zázrak: Po niekoľkých potratoch žena porodila zdravé pätorčatá!

Mladí rodičia Anastasia a Alexander sa prezývajú domácou armádou: veľká rodina žije podľa prísneho rozvrhu. Mladá mamička sa nemohla dočkať svojho potomka, nedarilo sa im počať prirodzenou cestou, avšak čoskoro sa stal malý zázrak a s manželom stali skutočne veľkou rodinou.

Anastasia a Alexander utrpeli mnoho strát.

Pár sa pokúšal mať dieťa, ale tehotenstvá vždy skončili potratom. Napriek tomu sa pár nevzdal a veril, že jedného dňa budú určite mať dcéru alebo syna.

Anastasia znovu otehotnela…

Bola veľmi ustarostená a mala strach, že znovu stratí dieťa.  Avšak prvý ultrazvuk odohnal všetky zlé myšlienky.

Lekári uviedli, že Anastasia čaká trojčatá. V 3. mesiaci tehotenstva bola nastávajúca matka plná očakávaní. Nasledujúci ultrazvuk ukázal, že matka budúcich trojičiek nosí štyri deti.

Ale pre rodinu osud pripravil obrovské prekvapenie.

Manželia sa jedného dňa stali veľkou rodinou. Anastasia porodila päť detí naraz. Narodili sa štyria chlapci a jedno dievča. Lekári boli tiež prekvapení, pretože si boli istí, že čakala štvorčatá.

Mladí rodičia neboli v rozpakoch, neprepadli panike, ale pochopili, že nateraz môžu zabudnúť na tichý spánok a osobný čas, no napriek tomu výzvu prijali a neskutočne sa tešili.

Spočiatku neskúsenej matke a otcovi pomáhali starí rodičia a všetci krstní rodičia detí.

Rodičia s viac početným „bojiskom detí“ tvrdia, že ich rodina je ako armáda.

Deti vyrástli a žijú podľa určitého rozvrhu. Majú konkrétny čas na raňajky, obed, večeru, prechádzku, spánok. Ak je režim porušený, potom je dom plný hluku a neporiadku. S disciplínou je teda všetko jednoduchšie.

Rodina žije vo vlastnom dome. Pracuje iba hlava rodiny, ale muž vždy pomáha svojej žene s domácimi prácami. Medzitým matka  vychováva svoje ratolesti a stará sa o záhradu.

Matka detí plánuje, že čoskoro pošle svojich synov a dcéru do materskej školy a ona sa vráti do práce.

Zdroj:  instagram / fiverprimorye

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.