Toto je fotografia rodičov a ich šestorčiat: Pozrite sa, ako vyzerajú dnes, o 39 rokov neskôr!

Dňa 18. novembra 1983 sa život manželov Waltonovcov zmenil natoľko, že o ich príbehu sa dozvedel takmer celý svet. Na svet porodila mamička Janet 6 detí v Liverpoolskej nemocnici. Historicky to bol prvý pôrod šestorčiat, ktoré prežili pôrod.

Janet si pamätá, že bol neobvykle teplý jesenný deň a najviac sa bála toho, že nestihne prísť do nemocnice.

Auto, v ktorom to mali nasmerované do pôrodnice totiž ostalo visieť v dopravnej zápche, kvôli vypadnutému kobercu z kamióna.

Je zábavné, že ešte predtým manželia rozmýšľali o adopcii detí zo sirotinca. Janet nemohla veľmi dlho otehotnieť, hoci im lekári povedali, že sú obaja kompletne zdraví.

Správa o tehotenstve ich teda patrične prekvapila. Nech už to malo dopadnúť akokoľvek, nemali v úmysle obrátiť sa svojmu osudu chrbtom. Janet sa rozhodla venovať výlučne deťom a Graham si vzal dovolenku na celý rok, aby svojej manželke pomohol.

Prvých šesť týždňov boli dievčatá na oddelení intenzívnej starostlivosti pre novorodencov. Potom si ich rodičia mohli vziať domov, kde začal každodenný kolotoč.

Dnes, keď jej dcéra povie, že sa vnučke nechcelo v noci spať, Janet sa len usmieva. Manželia spolu so šiestimi deťmi sa po dobu dvoch rokov vyspali nie viac ako len pár hodín denne. Nedávno vypočítali, že počas prvého roku museli dcérkam kúpiť minimálne 11 000 plienok.

Manžel si ešte doteraz pamätá, ako celý dom voňal od pracieho prášku a detského zásypu.

Pri prechádzkach to bolo tak, že niektoré deti boli v kočiari pre dvojičky a ďalšie nosili na rukách. Ak sa k ním dostavila návšteva, manželia im dali tretí kočiar a išli sa prejsť všetci.

Rok po narodení dcér sa Graham vrátil do svojho zamestnania – aranžéra. O pár rokov neskôr sa aj Janet zamestnala v nemocnici na novorodeneckom oddelení, kde pracovala až do dôchodku. Najzaujímavejšie je to, že len niekoľko mesiacov po tom, čo Janet odišla do dôchodku, sa v nemocnici narodila jej prvá vnučka.

Od prvých dní života sa narodená vnučka stala centrom pozornosti, veď drobček má okrem rodičov a starých rodičov aj 5 tiet!

Rodina sa pravidelne stretáva a manželia Waltonovci sa tešia, kedy im aj ich ostatné dcéry oznámia, že čakajú do rodiny ďalšie prírastky.

Zdroj: dailymail

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.