Toto je osem skutočných príbehov o najláskavejšom hollywoodskom hercovi: Má srdce zo zlata!

Keanu Reeves sa veľmi líši od mnohých hollywoodskych hercov a jeho skromný životný štýl a neľahký osud vyvolávajú obrovské množstvo klebiet.

Ale jedna vec je faktom, je to skvelý herec a neobyčajná osobnosť.

Spoľahlivé a skutočné príbehy o najzáhadnejšom hercovi v Hollywoode, za ktoré si zaslúži rešpekt.

1. Narodil sa v problémovej rodine: jeho otec rodinu opustil, keď mal Kean 3 roky, a neskôr bol jeho otec zatknutý za predaj drog. Jeho matka sa najprv presťahovala do Austrálie, potom do USA a Kanady, počas tohto času mal niekoľko adoptívnych otcov. Skrz časté sťahovanie Keanu často menil školy a dyslexia mu sťažovala učenie. Ako dieťa sníval o tom, že sa stane hokejistom, ale zranenie mu v tom zabránilo.

2. Jeho milovaná Jennifer Symeová zomrela pri dopravnej nehode a krátko predtým stratila dieťa. Reeves odvtedy nemal vážny vzťah. A jeho najlepší priateľ River Phoenix zomrel na predávkovanie drogami.

3. Hovorí sa, že odmieta veľké role, ak sa domnieva, že postava je príliš krutá. Raz Reeves znížil svoj honorár o 2 milióny dolárov, aby Al Pacino mohol hrať vo filme Diablov advokát. Neskôr urobil to isté pre Gene Hackmana.

4. Reevesova mladšia sestra mala leukémiu, daroval podstatnú časť svojich honorárov z trilógie Matrix na jej liečbu a fond na boj proti leukémii. To nie je typické pre hollywoodske hviezdy, ale Keanu nemá obrovské množstvo vecí, nemá ochranu, často ho vidia v metre.

5. Reeves jazdí vo verejnej doprave celkom pokojne, a ak je to potrebné, uvoľní niekomu miesto.

6. Jednému z dekoratérov Reevse udelil na Vianoce odmenu 20 tisíc dolárov, keď zistil, že má finančné ťažkosti.

7. Raz sa Keanu stretol s bezdomovcom a strávil s ním celé ráno. Veľa hovorili a zároveň jedli. Tento prípad bol zaznamenaný paparazzi.

8. Pred rokmi si Keanu Reeves na svoje narodeniny kúpil muffin a kávu, a každý okoloidúci mu mohol zablahoželať. A to je charakteristická vlastnosť Reevesa.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Zdroj: storyfox.ru