Toto je príbeh ako z hororu: Rodina pochovala ženu a o 11 dní sa stalo niečo neuveriteľné…

Príbeh ako z hororu, popisujú brazílska médiá. 37-ročná žena bola vyhlásená za mŕtvu koncom januára pred troma rokmi… Rodina jej vypravila pohreb a jej telo uložila, o jedenásť dní neskôr sa stalo niečo len ťažko uveriteľného.

Z pevne uzavretej hrobky sa ozývali zvuky zúfalého boja o život!

Rosangela Almeida dos Santos zomrela v nemocnici 28. januára na srdcovú zástavu. Onedlho sa konal pohreb a ženu uložili do drevenej rakvy a uložili ju na cintoríne do kamennej hrobky.

Keďže táto tragická a smutná udalosť rodinu hlboko zasiahla, nikto sa jej smrťou už nezaoberal…

Šok nastal až o 11 dní neskôr

Ľudia, ktorí boli na cintoríne počuli z hrobky zvuky... Okamžite zavolali príbuzných, nech zorganizujú otvorenie hrobu. To čo však videli, bolo naozaj ako z hororového filmu… „Keď som prišla k jej hrobke, počula som búchanie – zvnútra. Najskôr som bola v tom, že si zo mňa niekto uťahuje, ale hneď na to som začula vzlykanie,“ takúto strašnú udalosť popisuje jedna zo svedkýň, ktorá na cintoríne bola. 

Keď  otvorili rakvu, všade bola krv, na rukách, nechty mala rozodraté do mäsa. Rosangela zviedla ťažký boj o svoj život.
Bohužiaľ bol márny, záchrana zvonku prišla príliš neskoro.

Prípad vzbudil v krajine veľký nepokoj.

„O tragickej situácií sa rýchlo dozvedeli obyvatelia – asi 500 ľudí prišlo ku jej hrobu. Niektorí sa dotkli jej nohy a povedali, že je stále teplá. Vôbec nie ako to býva u mŕtvol…“ Tak sa vyjadril jeden zo svedkov pre televíziu TV Globo.

Polícia Riachão das Neves vyšetruje  údajné pochybenie lekárov z nemocnice do Oeste v Barreiros, kde bola žena vyhlásená za mŕtvu.

Z betónovej hrobky však nemala šancu sama uniknúť. Skôr, než ju našli, skutočne zomrela…

Zdroj: dailymail, Globo G1

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.