Toto je príbeh úžasného otca, ktorý sám vychoval 6 detí…

Anton a Anna spolu študovali na rovnakej škole, on ju miloval od prvého pohľadu, ale ona ho dlho považovala iba za kamaráta.

Osud to zariadil inak a mladé dievča sa  zaľúbilo do iného chlapca. Po promócii sa Anna rýchlo  vydala, porodila syna, ale manželstvo nevyšlo.

Rozvod jej otvoril oči a tentokrát to osud zariadil to, že sa zblížila s Antonom

Čoskoro mladí ľudia legalizovali svoj vzťah a rozhodli sa, že chcú deti. Bývali na dedine, mali vlastnú farmu a záhradu. Detí stále pribúdalo a pár bol šťastní..

Anna sa však čoraz častejšie cítila zle, takže pár navštívil odborníkov. Ukázalo sa, že dievča má rakovinu v poslednom štádiu, takže už nebola možná záchrana.

Anna zomrela veľmi rýchlo a Anton zostal sám so 6 deťmi. Nedokázal sa zotaviť zo žiaľu. Už ďalej nevidel zmysel života, ale deti nemohli dospieť samy. Anton pochopil, že musí žiť ďalej, pretože má úžasné deti, ktoré potrebujú otca.

Mohol byť pre nich nielen dobrým otcom, ale tiež trochu nahradiť matku. Babičky mu pomáhali po celú dobu, pretože hlava rodiny potrebovala aj pracovať.

Asi všetci pochopili, že deti stále potrebujú matku a Anton – manželku. Ale nechcel o tom nič počuť.

Po nejakej dobe však Antonovi napísalo dievča na sociálnych sieťach. Šokoval ju príbeh otca, ktorý sám vychoval šesť detí. Jeho príbeh ju nadchol. Trochu chatovali, potom sa stretli a zaľúbili sa do seba.

Rýchlo sa oženili, pretože Anton vedel, že Lyudmila bola tou, kto mohol jeho deti milovať ako vlastné. A deti dievča okamžite prijali, cítili jej láskavosť a nehu.

Okolie nerozumelo Lyudmile –  Kto by chcel vychovávať toľko „cudzích“ detí? Ale jej to nevadilo, milovala ich…

V súčasnej dobe má rodina 10 detí: syn Lyudmily z prvého manželstva, spolu s Antonom majú dcérku a pár adoptoval  ďalšie dve deti z detského domova.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.