Toto je scéna doslova ako z romantického filmu: Muž na letisku padol na kolená a začal sa modliť. TOTO je dôvod

Tento muž padol na letisku na kolená a začal sa modliť. Keď ľudia zistili, čo sa mu stalo, začali plakať.

V roku 2012 sa Dyan a jeho rodina pokúsili utiecť pred hrôzami vojny v Sudáne.

Avšak v zhone a veľkom chaose sa muž a jeho žena navzájom stratili. Ich sobášny list bol zničený následkami vojny, nemohli teda ani preukázať, že k niekomu patrí a vzájomne sa zúfalo hľadajú.

Tak Dyan skončil v utečeneckom tábore ako slobodný muž a jeho žena Alik, ktorá ešte ku všetkému bola tehotná s ich tretím dieťaťom, a 2 deti odišli do Spojených štátov amerických, kde ich ochotne prijali.

Pred vojnou úspešne utiekli, teraz však pred sebou mali ďalšiu úlohu. Znovu sa všetci v zdraví stretnúť.

V Štátoch sa Alik stretla s 2 dobrovoľníčkami, Molly a Claire, ktoré pomáhali s prijímaním utečencov, a na ich príhovor sa im podarilo dostať Dyana do lietadla a po 4 rokoch sa stretnúť s jeho rodinou a tiež s jeho 3-ročným dieťaťom, ktorého nikdy predtým nevidel , pretože sa so svojou manželkou rozdelili, keď ho ešte nosila v brušku.

Video nižšie, ktoré natočil Robert Fuqua, zachytáva okamih, kedy sa všetci členovia rodiny, manželia aj všetky 3 deti, mohli opäť padnúť okolo krku, Dyan pokľakol a začal sa modliť, čím vyjadril svoju vďačnosť a pocit šťastia.

Keď ľudia, ktorí zistili pravý príbeh za jeho slzami, boli dojatí rovnako.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Prečítajte si tiež: