Toto ma chytilo za srdce: Po manželkinej smrti objavil deduško vo svojom zápisníku niečo, čo mu zmenilo život!

Nasledujúci príbeh vás presvedčí, že na veku rozhodne nezáleží a ani vysoký vek nemusí znamenať pokojný a nudný život. Príbeh Katie Smithovej a Eda Sellersa je toho skvelou ukážkou.

Obaja sa stretli pred viac ako 70 rokmi…

Edo mal 15 rokov a Katie iba 14. Bývali v rovnakom meste a osud chcel, že sa do seba zamilovali. Vtedy bola ale pravidlá pre mladých ľudí oveľa prísnejšie ako dnes a striktní rodičia Katie nechceli, aby sa s Edom vídala osamote. Z tohto dôvodu tak všetky ich schôdzky prebiehali len vtedy, keď boli jej rodičia či sestry doma. Tri roky, počas ktorých sa nemohli ani pobozkať.

Rodičia Katie ale odmietali svoj prístup zmeniť, výsledkom potom bolo to, že sa Katie a Ed nakoniec vzdialili a rozišli.

Každý začal neskôr žiť svojím vlastným životom. Katie sa vydala za iného muža, s ktorým žila dlhých päťdesiat štyri rokov. Podobne Ed nezostal sám, po boku svojej ženy strávil neuveriteľných šesťdesiat sedem rokov.

Obaja mali deti a život plynul. Pomaly starol, do rodiny pribúdali vnúčatá a osud tomu chcel tak, že nakoniec obaja o svojich partnerov prišli.

Obrovskou zmenou bol nápad Eda, ktorý sa rozhodol prečítať si svoj starý zápisník, v ktorom mal napísané telefónne čísla.

Pri listovaní v ňom objavil tiež staré telefónne číslo na Katie. Naposledy ho použil pred sedemdesiatimi štyrmi rokmi. Pravdepodobnosť, že bude funkčné, bola veľmi malá. Napriek tomu sa ale Ed rozhodol zavolať.

Nemohol veriť svojim ušiam, keď sa na druhej strane ozval hlas Katie. Obaja žili stále v rovnakom meste.

Pod vplyvom spomienok na mladosť sa rozhodli stretnúť, zaspomínať na minulosť a tiež si povedať o svojich životných osudoch. Ich city sa ale znova prebudili a oni zistili, že sa stále milujú a stretávať sa neprestali. Nakoniec sa rozhodli, že urobia to, čo mali urobiť už pred mnohými desaťročiami, vezmú sa. A tak aj urobili, 16. júla roku 2017 vo veku osemdesiatich ôsmich a osemdesiatich deviatich rokov sa vzali.

Neriešia, koľko spoločného času im zostáva, žijú a milujú sa každý deň naplno.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.

Prečítajte si tiež:

Staručká bezdomovkyňa ukázala svoj OHROMUJÚCI TALENT: Aj napriek nepriazni osudu, bojuje o lepší zajtrajšok!