Toto nevidiace dievča vystúpilo na pódium a ukázalo svoj talent: Spevom dojala celé publikum!

Sára, ktorá má pakistanské korene, sa narodila v Londýne v roku 2005. Bohužiaľ iba v piatich rokoch začala postupne strácať zrak.

Keď mala 10 rokov, oslepla úplne a čoskoro na to našla svoje šťastie v hudbe a speve.

Už dávno sa chcela objaviť v britskej talentovej šou, až sa jej nakoniec jej sen splnil. Vystúpila na minuloročnom kastingu a svojím spevom dojala nielen porotcov, ale aj divákov. Jej rodičia zistili, že má problém so zrakom, keď sa v piatich rokoch prezliekla za piráta. Akonáhle si totiž zakryla pravé oko páskou, ukázalo sa, že na ľavé oko nič nevidí. Jej ľavé oko už vôbec nefungovalo. Skúšali všetko, dokonca ju nechali 6 týždňov liečiť v Indii a nechali jej vpichnúť injekciu do oka. Bohužiaľ nič nezabralo.

Jedného dňa sa Sára pozerala do tabletu a zrazu prišla uplakaná za svojim otcom s tým, že sa už nemôže na tablet pozerať, ani sa s ním hrať. V tom čase si rodičia Sáry uvedomili, že o svoj zrak prišla definitívne. Našťastie našla záľubu v hudbe a speve, to je teraz jej záchrana.

Keď sa rozhodla, že pôjde do tejto súťaže, naozaj nečakala, ako veľmi populárnou sa cez noc stane. Rozhodla sa, že zaspieva pesničku „Salvation“, ktorú spieva úspešná speváčka Gabrielle Aplin. Matka Sáry aj jej brat v hľadisku boli dojatí.

Dievča svojím spevom očarilo všetkých v sále, vrátane poroty.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Mohlo by sa Vám páčiť:

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!