Toto sú tie najkrajšie dvojičky na svete: Pozrite, ako vyzerajú v 10. rokoch.

Dvojčatá sa narodili v obyčajnej rodine, ale vďaka svojmu vzhľadu sa preslávili po celom svete a vo veku 7 rokov podpísali svoju prvú zmluvu s modelingovou agentúrou.

Dvojčatá Ava a Lea Clementová sa narodili predčasne, ale dievčatá boli úplne zdravé.

Ich rodičia okrem nich, vychovali svojho syna Chase, ale nemysleli si, že sa všetky deti čoskoro stanú úspešnými modelmi.

Jackie, mamička dvojčiat dostala veľa komplimentov, keď s nimi išla po ulici. Väčšina okoloidúcich povedala, že dievčatá budú mať budúcnosť, ako modelky.

Spočiatku týmto slovám nepripisovala žiadny hlbší význam.

Chcela, aby jej deti – mali detstvo.

 
Keď dievčatá podrástli, rozhodli sa ich rodičia urobiť rodinné fotenie. Po týchto fotkách si všimli, že dvojčatá majú veľmi radi kameru. Vyzerali bezchybne ako profesionálne modelky.

Mamička Avy a Lei vytvorila stránku na Instagrame, kde publikovala fotografie svojich dcér. V tej dobe mali dievčatá už 7 rokov. Zrazu sa rýchlo stali populárnymi.

Začali dostávať mnoho komplimentov a čoskoro boli označované za „najkrajšie dvojičky na svete“.

Fotogenické sestry si všimli modelingové agentúry.

Dievčatám bola ponúknutá práca. Stali sa tvárou rôznych detských značiek.

Teraz majú dvojčatá už 12 rokov. Majú skoro 2 miliónov sledujúcich na svojom Instagrame.  Napriek tomu, že rodičia podpísali zmluvy s modelingovými agentúrami, dievčatá chodia do školy, na kurz plávania, či na tanečnú.

Ave a Leia naozaj milujú to, čo robia. Matka dievčat sa však snaží zabezpečiť, aby dvojčatá nezabudli byť deťmi. Koniec koncov, detstvo končí veľmi rýchlo.
Zdroj: odnaminyta.com, clementstwins/instagram

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.