Vďaka týmto dvom veciam sa dokážete zbaviť vrások pod očami doslova za pár dní!

Väčšina žien čelí prvým vráskam okolo štyridsiatky. Ak sa však o pleť dobre staráme, môžeme spomaliť proces tvorby vrások.

Arganový olej je jedným z najlepších produktov starostlivosti o pleť, bez ohľadu na to, s akými kožnými problémami bojujeme, dokáže zázraky. Odstraňuje vrásky, pupienky, jazvy, robí pokožku hladkou. Pri vnútornom použití stimuluje imunitný systém, zlepšuje krvný obeh a tiež znižuje zlý cholesterol.

Zmierňuje gastritídu, reumu, ale aj normalizuje tráviace funkcie. Pomocou nižšie uvedenej zmesi dokážeme za krátky čas nechať vrásky ako zázrak zmiznúť! Naša tvár môže byť opäť mladistvá a svieža. Ak arganový olej nemáte k dispozícii, možno ho nahradiť olivovým olejom.

Ingrediencie:

50 ml arganového oleja
5 kapsúl vitamínu E
Vatové tampóny

Aplikácia:

Dôkladne premiešajte olej a kapsule vitamínu E. Do zmesi namočte vatové tampóny a jemne nimi namažte oblasť pod očami. Potom priložte vatu pod oči a nechajte pôsobiť na desať minút.

Po odstránení vaty prebytočný maz veľmi jemne vmasírujte do pokožky. Ošetrenie sa odporúča vykonávať každý večer, aby sme za krátky čas mohli mať hladkú a upravenú pleť.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.