Veríte horoskopom? Astrológovia tvrdia, že každé znamenie si nesie „kliatbu“: Pozrite sa, aká je tá vaša!

Astrológovia hovoria, že každé znamenie zverokruhu si so sebou do života nesie „kliatbu: Pozrite sa, aká je tá vaša!

Poznáme 12 znamení zverokruhu: Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár, Ryby.

22.12 – 20.1. – kozorožec (December, Január)

Ľudia narodení v tomto znamení premýšľajú dopredu a plánujú si každý svoj krok. Sú verní, pracovití a ambiciózni. Ak niekto z ich blízkych potrebuje pomoc, bez zaváhania sa ponáhľajú a urobia pre neho čokoľvek, a to vrátane finančnej podpory. Ich prekliatím je, že nech zarábajú viac, vždy budú mať pocit, že nemajú dosť. Preto ich bude vždy trápiť pocit nedostatočného zabezpečenia.

21.1 – 19.2. – vodnár (Január, Február)

Vodnári sú slobodomyseľní ľudia, ktorí milujú stretávanie s inými ľuďmi a nadväzovanie priateľstva. Majú obrovskú charizmu, radi plávajú proti prúdu a vedú neobvyklý životný štýl. Pre svoje idealistické názory bývajú často nepochopení svojim okolím. Zároveň ale nie sú schopní vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, a pokiaľ sa necítia úplne bezpečne, môžu sa stiahnuť do seba.

20.2 – 20.3. – ryby (Február, Marec)

Ľudia narodení v tomto znamení bývajú jemné a pokojné povahy. Často sú duchovného založenia a vidia aj veci, ktoré sú ich okoliu skryté. Sú citlivé a vnímavé, spoliehajú sa na svoju intuíciu, majú na všetko svoj vlastný názor, ale väčšinou si ho nechávajú pre seba. Neustále sa vznášajú vo svete myšlienok a túžob bez toho, aby si to samy uvedomovali. S takýmito ľuďmi – ktorí snívajú je krásny, no ťažký život.

21.3 – 20.4. – baran (Marec, Apríl)

Barani patria k najodhodlanejším ľuďom na svete. Akonáhle prídu na niečo, čo považujú za dobrý nápad, okamžite začnú podnikať kroky, ktoré im pomôžu dosiahnuť ich ciele. Často si pritom musia prejsť aj veľkým utrpením, ktoré ich ambície ďaleko presahuje. Ich prekliatím je to, že sú neustále obklopovaní pokryteckými a zlomyseľnými ľuďmi.

21.4 – 21.5. – býk (Apríl, Máj)

Býk patrí medzi ohnivé a len ťažko pochopiteľné povahy, napriek tomu sa všeobecne veria tomu, že je dobré mať Býka vedľa seba v živote. Je to totiž práve on, kto pozná, keď niekto potrebuje jeho duchovnú podporu. Stoja nohami pevne na zemi a vždy sa na nich dá spoľahnúť. Do života si nesie to prekliatie, že je niekedy až príliš dobrý na ľudí, ktorí si to vôbec nezaslúžia bez toho, aby to poznal.

22.5 – 21.6. – blíženci (Máj, Jún)

Blíženci majú väčšinou silné komunikatívne rysy, uvažujú racionálne a veľmi ľahko nadväzujú kontakty s ostatnými. Ľahko si tiež získavajú nových priateľov, ale žiadne z týchto spojení nevydrží príliš dlho. Ich prekliatie je to, že neustále hľadajú svojho duchovného spoločníka a spriaznenú dušu, a preto sa vždy cítia osamelí.

22.6 – 22.7. – rak (Jún, Júl)

Sú to extrémne citlivé osobnosti, pre ktoré je najvyššou hodnotou rodina, aj keď sa to tak na prvý pohľad nemusí zdať. Sú pripravení ponúknuť svojim najbližším vždy milujúcu a chápavú náruč. To sa im ale niekedy môže vypomstiť. Ich prekliatím býva to, že sú v láske až príliš naivní, takže sa často a ľahko nechávajú zraňovať a o svojich vyvolených mávajú skreslené predstavy.

23.7 – 23.8. – lev (Júl, August)

Levy sú výrazné osobnosti, ktoré si ľahko získavajú uznanie od ostatných. Sú radi stredobodom pozornosti a je to na nich poznať – kdekoľvek sa objavia, nastane ihneď rozruch. Takmer nikdy ale nemajú šťastie v láske, a práve to je ich prekliatie. Väčšinou sa zamilujú do niekoho, kto ich lásku neopätuje, alebo vzťahy skončia skôr, než prejdú do niečoho hlbšieho.

24.8 – 23.9. – panna (August, September)

Sú to perfekcionisti, zároveň sú ale veľmi inteligentní a vždy sa na ne dá spoľahnúť v dobrom aj v zlom. Ľudia narodení v tomto znamení sú pracovití a v živote sa snažia mať všetko dobre usporiadané a prehľadné. Problém je, že je pre ostatných pomerne ťažké si ich obľúbiť, hoci na to nie je žiadny racionálny dôvod.

24.9 – 23.10. – váhy (September, Október)

Váhy sú deti harmónie a mieru. Ľahko si získavajú priateľov, ale nedokážu si ich dlhodobo všetkých udržať. Je to tým, že sú to ľudia veľmi úprimní a zároveň niekedy trochu nešťastne volia formulácie, ktorými sa snažia svoje myšlienky obsiahnuť a vyjadriť. Kvôli tomu od seba často ostatní odháňajú, a to je ich životným prekliatím.

24.10 – 22.11. – škorpión (Október, November)

Škorpióni majú zložitú povahu. Sú vášniví, niekedy až labilní, zároveň môžu byť uzavretí a mlčanliví. Snažia sa preniknúť do všetkých tajomstiev života. Ich prekliatím je to, že sú pomstychtiví a ľudia sa od nich často odvracajú kvôli ich agresivite. Pokiaľ nad nimi zvíťazí pýcha a hnev, nezastavia sa pred ničím, kým nedosiahnu pomstu.

23.11 – 21.12. – strelec (November, December)

Strelci majú zaujímavú, vzrušujúcu a večne dobrodružnú povahu, ktorej podstatou je spontánnosť. Pokiaľ niečomu veria, sú schopní vynaložiť na vec všetko svoje úsilie. Často bývajú obvinení z nedostatku taktu. Ich prekliatím je to, že budú navždy čeliť vnútornej neistote a pýtať sa sami seba na otázky „Čo keby…“ 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!