Veterán sa stretol so svojou milovanou partnerkou, ktorú nevidel celých 75 rokov: Nádhera!

„Vždy som na neho myslela,“ – povedala Francúzka Jeannine Pearsonova, ktorá sa stretla so svojím prvým milovaným, americkým vojakom Robbinsonem, 75 rokov po odlúčení.

S týmto neuveriteľným milostným príbehom, neseným po celé desaťročia, sa s vami chceme podeliť.

Veterán z druhej svetovej vojny Kay Tí Robbins je starý 97 rokov a nedávno odcestoval do Európy na slávnostný ceremoniál venovaný oslave „Dňa pristátia spojeneckých lietadiel v Normandii“.

Ale pre neho bol tento sviatok ešte radostnejší, novinári mu zaistili skutočné prekvapenie – stretnutie so ženou, ktorá mu pred 75 rokmi zajala srdce.

„Samozrejme, že ju nikdy neuvidím,“ – povedal..

„Ale je nažive a čaká na vás,“ – povedal zástupca médií Kay Ti.

Neskôr v ďalšom vydaní BBC ukázali, ako sa 92 ročná Jeannine stretne s niekým, kto bol podľa vôle osudu poverený slúžiť v Briey.

Vtedy, v plnom prúde druhej svetovej vojny, sa 24-ročný vojak zamiloval do 18- ročného dievčaťa. Hľadal niekoho, kto by pomohol s praním jeho oblečenia, a matka Jeannine láskavo súhlasila, že vojakovi pomôže.

Tak sa spoznali a tak medzi mladými ľuďmi začala romantika.

Ich šťastie však netrvalo dlho. Po 2 mesiacoch musel Robbinson odísť na východný front. Sľúbil, že sa k nej vráti okamžite po vojne. Ale to sa nestalo, osud rozhodol inak.

V priebehu týchto 75 rokov sa žena vydala a mala nové priezvisko – Pearson. V manželstve mala päť detí. Pred niekoľkými rokmi jej manžel zomrel.

Robbins sa tiež oženil a manželstvo trvalo 70 rokov. Ale v roku 2015 ovdovel.

„Vždy som na neho myslela,“ – povedala Jeannine. – „Myslela som, že možno sa možno vráti“

Keď skočil do kamiónu a odišiel, plakala som. Bola som veľmi smutná. Chcela som, aby sa po vojne nevrátil do Ameriky. Prečo tam tak dlho zostal? Prečo sa nevrátil skôr? Je škoda, že prišiel tak neskoro.“.

Na stretnutí v dome seniorov sa Kei Ti a Jeannine okamžite spoznali. Dôchodkyňa nehovorí dobre po anglicky, ale dobre chápala hlavnú myšlienku svojho hosťa: miluje ju.

Objímali a bozkávali sa.

Video z ich stretnutia:

Prekrásne!

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: laykni.com