VIDEO: V dome sa nachádzal zlodej a ona akoby to hneď vedela: Jej intuícia zachránila ju aj dieťa!

Intuícia je skutočne zvláštna, občas vďaka nej vycítime, keď je niečo inak, alebo sa deje niečo zlé. Akonáhle ju máme, máme pocit, že niečo nie je v poriadku a že nás čaká niečo zlé. Taká intuícia je často pravdivá a dokáže človeku zachrániť život.

To môže potvrdiť aj opatrovateľka menom Jenna Lee Bakerová, ktorej intuícia jej a dieťaťu pravdepodobne zachránila život.

Bol to deň ako každý iný. Vyzdvihla zo škôlky dieťa, o ktoré sa starala a následne sa s ním mala vrátiť domov, kde ho mala strážiť a čakať na príchod jeho rodičov. Akonáhle však vstúpila do domu, bola si úplne istá, že je v ňom niečo zle, že sa deje niečo zlé.

Žena mala pocit, že v dome nie je niečo v poriadku.

Jej intuícia totiž neklamala. Keď vstúpila do domu, videla na linke otvorenú kabelku, z ktorej bola vyhodená väčšina vecí.

V tom momente ani chvíľu nepochybovala o tom, že sa v dome nachádza zlodej. Schmatla teda dieťa, o ktoré sa starala, okamžite bežala k susedom a poprosila ich o to, aby zavolali políciu.

Všetko zaznamenala bezpečnostná kamera.

Tu sa môžete pozrieť na video, ktoré bolo vďaka nej zhotovené.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.