Vnuk zdedil túto starú garáž po svojej babičke: TO, čo našiel vo vnútri, mu zmenilo život!

V roku 2009 prišiel o babičku. Keď bola ešte nažive, mali spolu krásny vzťah. On ju navštevoval kedykoľvek, kedy mohol a robil jej spoločnosť. Hrali spolu karty, chodili na prechádzky a babička vždy upiekla po dobrom obede nejaký sladký zákusok.

Bohužiaľ sa babičke pohoršilo zdravie a opustila tento svet. Po pohrebe a niekoľkých nasledujúcich týždňoch dostal list.

Stálo v ňom, že sa má dostaviť k notárovi, kde na neho čaká dôležitá správa. Bolo to posolstvo od zosnulej babičky. Napísala totiž dodatok k závetu, ktorý mal byť otvorený až neskôr a tajne, bez ďalších rodinných svedkov. Najprv zdráhal, ani od nej nič nechcel, len ju vidieť ešte nažive.

Napriek tomu mu ale zvedavosť nedala a poslednú vôľu svojej babičky si prišiel vypočuť. Prekvapením úžasom, keď zistil, že sa jedná o starú nepoužívanú garáž. „Čo s tým budem robiť, pomyslel si“.

Vydal sa teda ku garáži. Sotva ju otvoril, ako boli dvere zatuhnuté a pokryté hrdzou. „Iste je nepoužívané a plná haraburdia“, blyslo mu hlavou.

Áno, bolo to tak, garáž bola plná rôzneho náradia a súčiastok, podlaha bola od oleja. Uprostred miestnosti bolo čosi prekryté plachtou. Chlapec ju opatrne začal dávať dole a pomaly sa mu odkrývalo veľmi staré, asi aj nefunkčné vozidlo.

Vôbec nevedel, čo si počať, v autách sa nevyzná, nieto aby vedel niečo opraviť. 

Pretože také auto nikdy nevidel, napadlo ho, opýtať sa na internete, čo sa s takým vrakom dá robiť.

Aké bolo ale prekvapenie, keď sa mu začali ozývať zberatelia s ponukami odkúpenia! V garáži totiž stál automobil Bugatti 57S Atalante, ktorého hodnota sa pohybuje medzi 7 a 9 miliónmi EUR.

V tú chvíľu takmer omdlel. Nikto dodnes nevie, ako k tomuto klenotu babička prišla, pretože o tom nikdy nehovorila.

Zdroj: viralko.si

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár!

Vaše názory sú vítane.