Žena chcela silou-mocou opraviť manželov telefón: Tento technik však vo vnútri našiel skrytý odkaz od jej muža, ktorý prekvapil aj jeho!

Nedávno narazil používateľ TikToku a servisný technik mobilných telefónov Mani Warda na jeden z najpodivnejších prípadov vo svojej praxi. Manželia prišli do servisu a odovzdali do opravy veľmi otlčený iPhone 7, aby ho opravil.

Keď sa špecialista pustil do práce, našiel vnútri odkaz s inou prosbou. Okrem toho bola tam 100-dolarová bankovka.

„Prosím povedzte mojej žene, že telefón nemožno opraviť. Chce skontrolovať históriu hovorov. 100 dolárov je vašich. Ďakujem „

Techník premýšľal o tom, čo má urobiť a dospel k záveru, že si peniaze nevezme. Ale telefón sa tiež rozhodol neopravovať, pretože nechcel, aby ho do toho všetkého vtiahli.

Keď žena prišla do servisu, Warda jej opísal situáciu. V slzách klientka presvedčila muža, aby telefón opravil. Warda súhlasil, ale čoskoro toho ľutoval.

Keď žena odišla s fungujúcim telefónom a zaplatila za opravy, Mani si slobodne vydýchol, ale márne. O niekoľko dní neskôr prišiel do servisu nahnevaný manžel a urobil škandál.

Mani sa rozhodol neskrývať pravdu pred klientom a vysvetlil, že jeho manželka už telefón vzala. Keď muž toto počul, začal doslova rozbíjať servis a hádzať predmety, kvôli čomu musel servisný technik zavolať políciu. Celá táto situácia ale z neho urobila skutočnú internetovú hviezdu.

Celý príbeh z pohľadu servisného technika môžete vidieť na videu nižšie.

@maniwarda

Reply to @itsmaryyy24 Here’s part2 everyone was asking for.. #cheaters #rs #fyp #xyzbca

♬ original sound – Maniwarda 👑

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.