Žena napísala list milenke svojho manžela: TOTO by si mala prečítať každá MILENKA!

Ako funguje myseľ žien, ktoré chcú uloviť mužov, ktorí majú rodinu? Vari im v hlave nesvitne kontrolka, že tým ubližujú jeho žene a deťom? Vari si to nepredstavujú, ako doma asi žena a deti trpia? (Ak ich ten muž chce kvôli milenke opustiť….) Vari im tá predstava nič nerobí? Nemajú svedomie?

Predsa, aj keď som do niekoho zamilovaná a viem, že je zadaný, tak nič neskúšam, nie? Aj keby ten chlap bol ten najlepší a ja som dlhú dobu nikoho nemala, tak sa udržím, alebo nie? Alebo ako to funguje u tých mileniek?

Spôsob, akým sa postaviť k nevere svojho manžela je ťažká úloha. Keď na to žena príde, zrúti sa jej svet, nahnevá sa, nenávidí, chce odísť. Potom príde rekapitulácia. Tie spoločné roky, spoločný majetok a najmä spoločné deti. Deti, ktoré svojho otca milujú a nepochopili by rozpad rodiny kvôli tomu, lebo bol neverný ich matke.

Táto podvedená žena sa rozhodla napísať milenke svojho muža list a znie nasledovne…

Toto by si asi nečakala, no ver mi, že ja tiež nie. Nečakala, som, že raz budem musieť písať list milenke svojho manžela. Ak si na mňa niekedy spomenieš, určite na mňa myslíš ako na prekážku za šťastím s mužom, ktorý mal patriť tebe. Určite ma nenávidíš, keď ti tvoj milovaný, ale stále môj manžel plače na pleci, ako už doma nevládze, ako ho všetko ničí, ako len ty si jeho posledná a jediná nádej, na ktorú sa môže obrátiť.

Napadlo ti niekedy, ako to je v skutočnosti? Áno, on má vlastne pravdu. Nemám chuť ani náladu ho šetriť od výčitiek a problémov, ktoré sú naše spoločné. Rozdiel medzi nami je však ten, že ja tie problémy musím riešiť, kým on radšej hľadá útechu v tvojom lone.

Možno odo mňa očakáva divoký s*x, vítanie s večerou pri sviečkach, v sexi spodnej blielizni a s množstvom energie na počúvanie jeho problémov, avšak realita je iná. Toto všetko je preč. A vieš prečo? Už nie som jeho milenka, jeho divoké dievčatko. Som jeho partnerka, matka jeho detí, ktorá musí ustáť chodenie do práce, starostlivosť o deti a domácnosť a ešte aj neveru svojho muža. Miesto toho, aby som myslela na to akú milú smsku mu napíšem myslím na to, akú škôlku vybrať pre syna, alebo kde čo najskôr objednať dcéru k lekárovi.

Ty sa necítiš previnilo, pretože ťa presvedčil o tom, že mu pomáhaš. Že mu dávaš to, čo mu doma chýba.

Uspokojuješ sa tým, že aj ty si zaslúžiš partnera a vy dvaja ste ako stvorení pre seba. Uspokojuješ sa podobnými lacnými rečami, ale v hĺbke seba musíš cítiť, že rozbíjaš rodinu. Ak to necítiš, ja ti to hovorím. Nenávidím ťa a keby môžem opakovala by som ti všetky najhoršie nadávky aké len existujú. 

Je mi jedno, ako to v skutočnosti je a viem, že to čo ti hovorím je kvôli tomu, lebo ide o môjho manžela. Keby si bola moja kamarátka a niečo podobné by si robila s mužom inej ženy, asi by som ťa ešte ľutovala, keď by sa ti neozval, no teraz je to takto. Možno sa čuduješ, prečo chcem svojho muža späť. Veď ma predsa zradil, ponížil a ublížil mi. Ja ho chcem späť kvôli svojej rodine. Kvôli našim deťom, pretože je to ich otec, ktorého milujú a ktorí miluje ich. Nech je to akýkoľvek chrapúň, otec je to dobrý a ja nemienim svojim deťom zničiť život a poznačiť ich ďalšie fungovanie kvôli trápnemu romániku, ktorý medzi sebou máte.

Ak máš v sebe ešte aspoň trochu morálky a citu, uvedom si prosím ťa, že rozhodnutie že ste spolu nie je len na ňom. Aj keď ti vyhovuje vzdať sa svojej zodpovednosti, ver mi, že ju stále máš. Skús sa zamyslieť nad tým, koľkým ľuďom a čo všetko dokážeš zobrať tým, že sa ženieš za svojím falošným egoistickým pokusom o šťastný a harmonický vzťah.“

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.